Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

1 minute ago, morgana said:

sad ce informer da gruva o nepravdi pa da se zaboravi moguca brljotina u sistemu e zdravlje jer sta nas briga za nas same tim prije sto u vecini ni nismo vakcinisani

 

Najebali smo. Bukvalno najgori scenario koji se mogao zamisliti.

  • +1 3
Link to comment
4 minutes ago, theanswer said:

Ne mogu advokati ništa jer u ovoj instanci ministar ima široka ovlašćenja. Uopšte ne ide žalba na okolnosti nego na prerogativ minstra. 

Turnir je propao. To je i Novaku jasno. Prekinuo je trening. Novak pozicija je jako losa:

 

*ministar ima diskreciono pravo

*javno mnjenje je za deportaciju

*ulazak u meritum stvari bi vodio ispitivanju potvrda o vakcinaciji

*ako bi bilo procesa, Novak se ne bi mogao koncetrisati na tenisa a samim tim ni da pobijedi

 

Link to comment
5 minutes ago, morgana said:

sad ce informer da gruva o nepravdi pa da se zaboravi ...

sve, da se sve zaboravi... Ovo će biti tema narednih 2 nedelje u medijima... Minimum, a mislim da će probati do izbora da vuku...

 

Jebo im mater svima...

  • +1 4
Link to comment
Just now, Filozof manijak said:

Sad nekako ne čitati naše, a i svetske medije u naredne dve nedelje (koje su ključne).

 


Ja sam naučio da se isključim. Nije lako, ali ima drugih tema u svetu. 

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Filozof manijak said:

Sad nekako ne čitati naše, a i svetske medije u naredne dve nedelje (koje su ključne).

 

 

A ni tviter, pogotovo ako necete da evoluirate u Uvređenog Srbina. To se meni desilo neki dan. Profesor iz moje discipline sa uglednog americkog univerziteta je neki dan sarkasticno tvitovao kako "bi bilo bas steta da vrata od aviona prikljeste Novakove ruke dok ga deportuju u njegovu vakcino-skepticnu pecinu".

  • Haha 1
Link to comment

citam na ZDF twitteru komentare. kulja radost, a argumentacija je nista drugo do ono sto je juce u intervjuu sa stihom i onim sportskim saradnikom zdf-a receno.

 

internet mediji postaju sve vece zlo. ljudima je iskljucen mozak i samo prenose dalje bez da se malo zainteresuju o cemu se radi

  • +1 3
Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...