Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Mislim da se sad sve svodi da li ce biti zabrana od 3 godine ili ne. Nema nikavog obrazlozenja zasto je viza ponistena. Da cujemo advokate. Da li se mozda radi o pogodbi.

Link to comment
Mislim da se sad sve svodi da li ce biti zabrana od 3 godine ili ne. Nema nikavog obrazlozenja zasto je viza ponistena. Da cujemo advokate. Da li se mozda radi o pogodbi.
On je proteran? Poništena mu viza?
[emoji33]







... Shiit has hit the fan

Link to comment
7 minutes ago, boldrock said:

 

Hm, Endrju je tužen za seksualno zlostavljanje maloletnice, mislim da nije uporedivo.

Ne govorim o težini zločina, nego adekvatnoj reakciji na isti. Endruja mama nije uzela da tetoši i drži konferencije za medija na kojima ga naziva isusom. 

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Arkadija said:

Ne govorim o težini zločina, nego adekvatnoj reakciji na isti. Endruja mama nije uzela da tetoši i drži konferencije za medija na kojima ga naziva isusom. 

Da izvineš, kraljica baba je zakasnila 10 godina da ga se ratosilja, a u najgorem slučaju pre 3 godine. Sada je kasno, iako se sve odavno znalo (uključujući i fotografije).

  • +1 3
Link to comment

Ovo sad je malo (više) bzvz.
Drve đoku na Novaku.
Ako su mu dali izuzeće i ako je i sud presudio da je Australija, jbg, sjebala sopstvena pravila, ova hajka sad nema smisla.
Sad se već žešće blamiraju i postupcima me nerviraju više nego Đoković.

 

(Na stranu to što je ovaj naš lažirao sve i svašta, al' to je druga tema i to nije korišćeno kao razlog za ukidanje vize)

  • +1 8
Link to comment
2 minutes ago, Have_Fun said:

Ovo sad je malo (više) bzvz.
Drve đoku na Novaku.
Ako su mu dali izuzeće i ako je i sud presudio da je Australija, jbg, sjebala sopstvena pravila, ova hajka sad nema smisla.
Sad se već žešće blamiraju i postupcima me nerviraju više nego Đoković.

 

(Na stranu to što je ovaj naš lažirao sve i svašta, al' to je druga tema i to nije korišćeno kao razlog za ukidanje vize)

Jasno je da su išli metodom "može nam se". Šta god ovaj naš radio, a i on je dosta toga radio po tom istom metodu (tipa ovo dijeljenje pehara djeci u najmanju ruku je bilo "a može mi se, nije valjda da će mene neko da kažnjava"), nekako je truo osjećaj kad neko izvisi za tako nešto veliko zato što država u jednom trenutku posegne za populističkim mjerama i krene da benduje sopstvena pravila ili se poziva na "diskreciona prava" (mrzim tu formulaciju). Baš su se pokazali kao SNSovska vlast, jedino što kod nas naša vajna vlast vjerovatno ne bi smjela da šilji kurac na nekom državljaninu strane države ovog profila ni u kom slučaju, sem ako taj neko nije neki Kosovar ili slična neka boranija. 

  • +1 4
Link to comment

Mi sada treba da resavamo svoje probleme a to ce ici jos teze jer ih nismo videli na pocetku ove drame a tek sada necemo. Mislim da su ga izbacili zato sto nije normalno da bude jedini nevakcinisan na celom turniru, pa cak i ako je manje opasan od publike. To ne pije vodu, to sto su debili samo je napravilo svu ovu frku gde je sada i on postao zrtva. Nisu trebali da puste nikoga na pocetku, da li ce ih neko jebati ili nece to vise nije vise nasa briga. Bolje da iskuliramo danasnji dan sa mrezama. 

I sta cemo sa tenisom, sa igrom i navijanjem, covek je genijalni igrac, poceo je da siri granice igre kao nikada niko pre njega, navukao je mrzittelje da ga postuju. kakva je ovo ogromna  kolicina gluposti na malom prostoru realno i u malom vremenu.

Edited by villiem
  • +1 3
Link to comment
1 minute ago, Sammael said:

Koji su mu sad pravni lekovi za ovo?

 

Deluje da i tamo rade fokus grupe™ isto kao i ovde.

Ma, činiti se. :D

Na odluku se čekalo, jer su skupljali nove činjenice, a ne zbog toga da nema vreme da se žali.

 

Što se tiče onih koji su se razočarali, jer je Novak možda pokušao da iskoristi to što je Novak, treba da se sete par stvari. Sam Novak je davnih dana dobio državljanstvo jedne države čiji pasoš mnogo bolje prolazi od našeg.  Dobio ga je zato što je bogat, sram ga bilo!

Da li neko od razočaranih misli da su vrhunski sportisti čekali na Šengen vizu zajedno sa nama ostalim?

Link to comment
11 minutes ago, dragance said:

Sudija Kelly je na stand-by i advokati spremaju hitnu žalbu.

 

Mislim da je u skladu sa prvom odlukom ministar morao da ga obavesti pre nego što je objavio današnju odluku.

 

17 minutes ago, Arkadija said:

Ne govorim o težini zločina, nego adekvatnoj reakciji na isti. Endruja mama nije uzela da tetoši i drži konferencije za medija na kojima ga naziva isusom. 

 

Da, ali adekvatnija reakcija treba da bude od naše države, ne od Australije po nekom skroz drugom osnovu.

Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...