Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

5 minutes ago, Tsai said:

a znas sta mi nije jasno. jel ovo u svim zemljama sveta slican princip ili AUS ima posebne mehanizme?

ovo je potpuna sramota, posebno za nas iz sistema kontinentalnog prava gde je pravilo ne bis in idem jedno od osnovnih tekovina pravne sigurnosti. mislim da je, iako je precedentno, i anglosax pravo u biti na toj liniji, samo što je u Australiji izgleda imigracioni book of knjige iznad svih propisa, presuda, zdravog razuma i etike kao takve.

  • +1 3
Link to comment
Just now, roux senyurt said:

na to su oni racunali vec posle prve sudijske odluke. zato su i cekali vikend da mu poniste vizu i smanje mu sanse za ucesce na turniru.

 

da, i ja mislim da su govna. i da zloupotrebljavaju pravo. 

  • +1 4
Link to comment
48 minutes ago, Budja said:
51 minutes ago, Redoran said:

Dakle, njih troje krenuli u Australiju na identično izuzeće (preležan Covid) i sa identičnim papirima, po identičnom protokolu.

 

- Novak nije prošao granicu i sedmi dan ga mrcvare kao da je Eskobarova desna ruka a ne teniser

- Čehinja prošla granicu, sve bilo OK, kada je pukla bruka pritvorili je i proterali po kratkom postupku

- Hrvat prošao granicu, sve bilo OK, kada je pukla bruka pozvali ga na razgovor i dali mu da bira između dobrovoljnog odlaska i apliciranja za novu vizu.

 

Pa ne, od svega ovoga postoji samo jedna veća bruka a to je da ova zemlja ikada više organizuje međunarodni teniski turnir bilo kog ranga.

Kakve to sve veze ima sa tenisom?

 

Jednostavno, drzave se bananizuju.

Ako ga proteraju zbog toga što je mogao negativno da utiče na javnost, ili ga odugovlačenjem procesa spreče da učestvuje, to će biti ogroman presedan.

Na šta bi ličilo da se dopusti da države organizatori određuju ko će da učestvuje na takmičenju?

 

Australijski spin majstori su zajebali Bebu. Novak je najveći problem u državi. 

 

Link to comment

pa logicno je to. 2 godine u lockdownu i onda sav bes i opravdan i neopravdan kanalisu u jednu osobu uz pomoc fedsa, viktorije i medija, a i novak je potpomogao onim postom o izuzecu. mozda je stvarno bolje da se vrati kuci nego ne daj boze neko sranje da se desi

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Tsai said:

pa logicno je to. 2 godine u lockdownu i onda sav bes i opravdan i neopravdan kanalisu u jednu osobu uz pomoc fedsa, viktorije i medija, a i novak je potpomogao onim postom o izuzecu. mozda je stvarno bolje da se vrati kuci nego ne daj boze neko sranje da se desi

uopšte nije logično već bezumno. u takvom odijumu zaista i jeste bolje za njega da ih napusti i u životu više ne kroči u Australiju, taman da mu poklone one crvene planinčine da na njima meditira dok se ne voznese na nebo ko Buda.

  • +1 4
Link to comment
3 minutes ago, x500 said:

Od kako je Djovak usao u AU pre 10tak dana, njima su brojevi explodirali. Ko bi bio drugi krivac?

Mi smo krivili one sto rostiljaju na Fruskoj Gori, one koji sede u parku i one sto su posle 17h izasli da bace djubre...

Ja ne smem da pomislim da ce ovo uskoro da se zavrsi... Prakticno sam navucen, a uvek sam se ponosio kako nikad nisam gledao rijalitije.

  • +1 2
Link to comment
Just now, Valkyrie said:

uopšte nije logično već bezumno. u takvom odijumu zaista i jeste bolje za njega da ih napusti i u životu više ne kroči u Australiju, taman da mu poklone one crvene planinčine da na njima meditira dok se ne voznese na nebo ko Buda.

nama je bezumno i vrv jeste bezumno. njima se sve prespojilu u jednu tacku i bes je prokuljao, mogu da razumem to apsolutno

Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...