Jump to content
IGNORED

Amerika, zemlja velika


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Ravnozemljaši...

 

Ovo je jače od mene, ovako se priča sa ogavnim likovima poput Hanitija...deo od 1:40 je najjači hitchslap ever (njegova faca dok sluša budalu je neprocenjiva :D)

 

 

 

Link to comment

nema potrebe da se sprdate sa ljudima oko necega sto se nije desilo za njihovog zivota. ko bi mogao da zamisli u 21.veku pandemiju virusa koji napada ali od kog ne oboljevaju svi, a imamo ljude sa robotickim udovima, rovere na marsu...?

 

svi smo verovali da je veca verovatnoca novi cold war ili nuklerni rat a ne ovo

 

licno ovo dozivljavljam kao dezinfekciju majke Zemlje ali rat izmedju 1% i svih nas. samo ne znam jos ko ce da pobedi. idealna prilika da se socijalizam uvede ili makar obezbedi besplatno zdravstvo i obrazovanje (nece se desiti dok DeVosna vlasti-1%...al cim ode velike su sanse)

 

i neko rece amerika ce biti bas pogodjena. mozda istocna obala, pogotovu NY hoce jer je velika populacija na manjem prostoru za razliku od zapadne obale gde ipak ide sve u sirinu a ne visinu

Edited by mustang
Link to comment
1 hour ago, Joe D said:

mnogi ljudi su mogli da predvide i zapravo jesu predvidjali. 

 

Sta je tacno predvidjano?

Predvidjanja tipa: "Covecanstvo ce kad tad pogociti virus." ne uzimam  za ozbiljno. To je Tarabic nivo.

Link to comment

Mislim, ovo je Tarabic: "If anything kills tens of millions  of people in NEXT DECADES, it it is most likely to be a higly infectious virus rather than a war."

Sta znaci next decades?

Sta znaci most likely?

Dovoljno vazno da zvuci vau, a u stvari dovoljno isprazno da ce, sta god da se desi, Gejts biti  u pravu.

 

Da se razumemo, nije to kritika Gejtsa, o se epidemijama bavi duzi niz godina, i poznat je onaj  program sa jeftinim WCima u Indiji ipoenta predavanja nije bila u toj jednoj recenici.

 

Rec je o tome "da su mnogi predvideli" jer to nisu, bez ogranicenog vremenskog perioda i bez nekih egazktnijih podataka "next decades", "most likely" je astrologija u koju svako moze da ucitava sta hoce.

Link to comment

Reč je o tome da su retardi sa FOX-a i njihov idiotski miljenik (a sa njima je krenula cela polemika), koliko do pre 10 dana guslali svoje baljezgarije o teorijama zavere i napadima mrskih komunista. Tad su mnogi već mogli da predvide šta će se desiti.

Link to comment
Just now, Ivo Petović said:

Reč je o tome da su retardi sa FOX-a i njihov idiotski miljenik (a sa njima je krenula cela polemika), koliko do pre 10 dana guslali svoje baljezgarije o teorijama zavere i napadima mrskih komunista. Tad su mnogi već mogli da predvide šta će se desiti.

 

Ok, fair enough, odgovoriio samo Joe-u, a vidim da se Mustang pre Joa vise plasila nuklearne bombe.

Link to comment
13 minutes ago, Budja said:

Mislim, ovo je Tarabic: "If anything kills tens of millions  of people in NEXT DECADES, it it is most likely to be a higly infectious virus rather than a war."

Sta znaci next decades?

Sta znaci most likely?

Dovoljno vazno da zvuci vau, a u stvari dovoljno isprazno da ce, sta god da se desi, Gejts biti  u pravu.

 

Da se razumemo, nije to kritika Gejtsa, o se epidemijama bavi duzi niz godina, i poznat je onaj  program sa jeftinim WCima u Indiji ipoenta predavanja nije bila u toj jednoj recenici.

 

Rec je o tome "da su mnogi predvideli" jer to nisu, bez ogranicenog vremenskog perioda i bez nekih egazktnijih podataka "next decades", "most likely" je astrologija u koju svako moze da ucitava sta hoce.

 

7 minutes ago, braca said:

Naglasak nije toliko na tarabićkom desiće se, nego na “nismo spremni”

 

A da svet nije spreman, valjda je sad svima jasno 

 

Link to comment
14 minutes ago, Budja said:

 

Ok, fair enough, odgovoriio samo Joe-u, a vidim da se Mustang pre Joa vise plasila nuklearne bombe.

 

ja rekla da se plasila?!? ne ucitavaj. 

 

rekla sam da je vecina mislila pre ce doci do cold war ili nuklearnog rata nego pandemije. 

 

plasim se samo zmija, al i toga ne bih da je judgment day. ja sam od onih sto ne mogu da docekaju da odu sa ove planete, al dok sam tu moram disati punim plucima kroz sve...dobro, lose..whatever. maksimum maksimuma. 

 

a bas pricamo o bill gejtsu koji moze pola zemamljske kugle da kupi...a u svakoj se kuci nalazi. pa pricaj mi pricu gde je tvoj R&D da stvoris bilo sta sto ce da stiti ljude, jer bar ti imas uslove a ne da se pokenjavas po satelistskim gps i znas kad smo kenjali i koliko vremena provodimo ispred kompjutera. covek koji apsolutno moze da direktno utice ne samo na zdravlje amerikanaca vec i ostatka sveta i moze da bude okruzen najboljim strucnjacima, filozofima, futuristima...

 

i onaj bolid od blumberga, ne izlazi mi covek iz glave...mogao je da po milion svakom amerikancu i baksis da mu ostane i svi da budu srecni...glasala bih odmah za njega

Edited by mustang
Link to comment

Ne brate, nisu predvideli da ce bas taj i taj virus ove godine da uradi bas to. Ali ideja da je ovo 21. vek i da niko nije ocekivao spanku inkviziciju pandemiju koja je u stanju da napravi havariju u danasnjem svetu je besmislena. Ljudi posvecuju zivote istrazivanjima takvih stvari. To sto niko to ne jebe dok se ne desi, ne znaci da niko nije bio upozoren sta ce da se desi pre ili kasnije. 

 

I naravno da je glavna majmuncina u ovoj prici ukinula pre godinu i po dana telo koje se bavi reakcijom na pandemije zarad rasterecivanja budzeta.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka featured and unfeatured this topic
×
×
  • Create New...