Jump to content
IGNORED

Amerika, zemlja velika


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Cenk je car:http://www.youtube.com/watch?v=_Iou9Z3whTU
TivajTIIIII! :DSlušam ih već odavno, sigurno bih se i učlanio do sada da imaju neku non-PayPal opciju. Ali istini za volju, žestoko je smorio svojim razočarenjem u Obamu. OK, shvatili smo, get over it...
Link to comment
TivajTIIIII! :DSlušam ih već odavno, sigurno bih se i učlanio do sada da imaju neku non-PayPal opciju. Ali istini za volju, žestoko je smorio svojim razočarenjem u Obamu. OK, shvatili smo, get over it...
takodje ih slusam vec nekoliko godina. uglavnom svake veceri pogledam najzanimljivije klipove i to mi je osnovni izvor informacija. jeste, uzasno je smorio. sad vec kuka kao neka tetka svakog jebenog dana.
Link to comment

Heh, ja ne gledam TYT svaki dan vec, vise kad mi se gleda bas Cenk - nekad jednom nedeljno, nekad jednom mesecno. Facinantno koliko neko moze da bude tolika copina (u smislu rudimentaran i prost; gedza), a opet da sve kapira toliko dobro. Obozavam Cenka, sve dok se drzi politike i ne zalazi u opste drustvene tematike gde njegov senzibilitet dolazi do izrazaja :)

Link to comment

^Well... thats just ossum :D Ove nedelje sam nekoliko puta isao na TYT vezano za WikiLeaks da vidim kakva je atmosfera u liberalnim krugovima, ali sam uglavnom ostajao zbog tax cuts desavanja, jer je Cenk potpuno razvalio u bukvalno svakom jebenom klipu koji je izasao ove nedelje u Youtube varijenti(doduse bila je i vrlo zanimljiva nedelja). Evo mini-selekcije TYT tax cuts highlightova dok je sve jos uvek dosta aktuelno:

Edited by DarkAttraktor
Link to comment
"Make no mistake, allowing taxes to go up on all Americans would have raised taxes by $3,000 for a typical American family and that could cost our economy well over a million jobs."
Three-monkeys-58417.jpgMeni sad nije jasno da li bi se porezi digli svima ili samo najbogatijima. Koliko mi je poznato, tax cuts su trebali biti ukinuti onima sa najvećim primanjima. Dakle, ako ja dobro razumem, ako bismo digli poreze za 2% najbogatijih, to bi u proseku svakoj porodici diglo poreze za 3000? (98% ne bi plaćalo ništa više, 2% bi plaćalo mnogo više)? Prvi put vidim formulaciju da bi se porezi digli SVIM Amerikancima...
Link to comment

GOPsi nisu pristajali na plan kojim bi se staaaaari porezi vratili samo kremi društva, a Bushevi tax cutsovi su išli i srednjem i nižem sloju, nije ni on vesla sisao. Da su istekli, istekli bi svima.Što ne mijenja na stvari da je ovo pušiona za Obamu i Demonkrate, ono što su sada dobili kao svoju stranu tasa su privremene stvari, i to uglavnom spendingzi, kad ih GOPsi overe 2012- u Senatu a vjerojatno i na precedničkim, i progresivna siromaja i ova God & Country ekipa koja ne sjedi na hrpama para će ili još neko vrijeme živjeti od kineskih zajmodavaca, ili konačno živjeti u skladu sa svojim strahovima OR idealima, dakle krepaj i ko te jebe, nije ti Gov'ment mama da ju dudaš, sam si to rekao.post-349-1292256231015.jpg

You only begin to understand America when you reach the South.
Edited by Roger Sanchez
Link to comment
ova God & Country ekipa koja ne sjedi na hrpama para će ili još neko vrijeme živjeti od kineskih zajmodavaca, ili konačno živjeti u skladu sa svojim strahovima OR idealima, dakle krepaj i ko te jebe, nije ti Gov'ment mama da ju dudaš, sam si to rekao.
Eh, sve dok je njima dovoljno para za 1 TV i Fox Noise pretplatu nema zime za GOP :isuse:
Link to comment
GOPsi nisu pristajali na plan kojim bi se staaaaari porezi vratili samo kremi društva, a Bushevi tax cutsovi su išli i srednjem i nižem sloju, nije ni on vesla sisao. Da su istekli, istekli bi svima.
Super, jasno je da su Bušova oslobađanja od poreza išla na sve, ali sad je kao teško uneti formulaciju "for all with an income > X", gde je X neka dovoljno velika suma. Jbt, zar cela frka nije izbila za najbogatije, a ne za sve. Sada pošto će to podići naplatu poreza za 3000 po domaćinstvu u proseku, fura se kako bi svi osetili tu teskobu. Nije nego. Kakvi foliranti.Verovatno bi kada bi Beku i Miškoviću uspeli da naplate neki porez, to podiglo stopu plaćanja svih u Srbiji u proseku za bar 800-1000 evra, ali čak ni ove naše bitange nemaju baš tako malo obraza da izađu pred nas i kažu da im neće naplaćivati porez zato što bi to svima nama diglo poreze...još uvek.
Link to comment
Super, jasno je da su Bušova oslobađanja od poreza išla na sve, ali sad je kao teško uneti formulaciju "for all with an income > X", gde je X neka dovoljno velika suma. Jbt, zar cela frka nije izbila za najbogatije, a ne za sve. Sada pošto će to podići naplatu poreza za 3000 po domaćinstvu u proseku, fura se kako bi svi osetili tu teskobu. Nije nego. Kakvi foliranti.
Pa to boldovano je bilo jedno od najvecih i najpopularnijih Obaminih izbornih obecanja, s tim sto je X = $250000/godisnje. Pa ga je onda za vreme izborne kampanje docekao cuveni Joe The Plumber (inace covek azaposlen™ i u dugovima do guse :isuse: ) da ga pita "sta ce jadni mali preduzetnici koji prave preko $250K?". GOP naravno nije hteo ni da cuje za to. A Demokrate nisu htele nista da rade pre izbora, na kojima su pukli ko zvecka, pa sad su odjednom principijelni.
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka featured and unfeatured this topic
×
×
  • Create New...