Jump to content
IGNORED

Bela Tehnika i mali kućni aparati


msmodesty

Recommended Posts

12 hours ago, maheem said:

Mi Air Purifier Pro H.

Držimo ga u dnevnom boravku spojenim sa kujnom i trpezarijom, 35 kvm. Nisam oduševljen.

Kad ga premestim u spavaću 10 kvm cca tad se oseti da šljaka.

 

isti prečišćivač, ista kvadratura, ali kod mene šljaka lepo, posebno kad na tučanom tiganju spalim komad mesa :D

 

imam i ovaj Gorenje, on mi je za tu kvadraturu preslab, pa ga povremeno uključimo u spavaćoj, mada Xiaomi stvarno fino izvergla vazduh u svim prostorijama kada ostavimo otvorena vrata od soba.

Link to comment
1 hour ago, decak Kejt said:

 

isti prečišćivač, ista kvadratura, ali kod mene šljaka lepo, posebno kad na tučanom tiganju spalim komad mesa :D

 

imam i ovaj Gorenje, on mi je za tu kvadraturu preslab, pa ga povremeno uključimo u spavaćoj, mada Xiaomi stvarno fino izvergla vazduh u svim prostorijama kada ostavimo otvorena vrata od soba.

Da, rešava slaninu kad zadimi :D

Valjda sam se navikao na njega, htedoh samo reći da sam oduševljen brzinom i efikasnošću u manjim prostorijama dok u velikoj sa kuhinjskim mirisima ne toliko. Ja dobre mi logike :lolol:

Link to comment
19 minutes ago, maheem said:

Heh jes zbog mirisa bolje imati odvojenu al socijalni aspekt je za sada bitniji, uvek neko dođe na prelo.

to je vec iz kategorije sve je lako kad si mlad. ja sam stara i spavam u kujni :lolol:

Link to comment
6 hours ago, pacey defender said:

OK, razmatramo Xaomi Mi 3H, ne znam vredi li 18hiljada. Plus dva filtera godišnje, je li tako? 

 

https://www.bcgroup-online.com/preciscivac-vazduha/xiaomi-mi-preciscivac-vazduha-3h-eu-58763

 

 

 

Mislim da nema potrebe 2 filtera godišnje. Meni i ne radi prečišćivač u letnjoj polovini godine a i da radi razvukao bih taj jedan filter do sledeće zime.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...