Jump to content
IGNORED

Bela Tehnika i mali kućni aparati


msmodesty

Recommended Posts

koliki je budžet? ja skoro, pre 5-6meseci, pazario candy grand evo. ima program i za 7 minuta, sjajno pere, još bolje cedi, farmerke izlaze skoro pa suve. tada kada sam je uzimao uz gorenje jedini davali 5 godina garancije što je presudilo
isto, ne taj candy, ali neki candy, za 7 kila vesha, bubanj velikog prechnika. garancija presudila, gorendze nije ni bilo u igri.takodjer, gledaj da te ne savataju na neverovatne obrtaje kod centrifuge. sve preko 1000 je besmisleno. mislim, i 1000 je zamalo pa besmisleno, sve izlazi skoro suvo, a kao da ga stado zvakalo. pakao za peglanje.odlozen start je pod must -_- Edited by thermal bug
Link to comment

To ti je optimizovanje procesa pranja na osnovu inputa samog veša (težina, količina štroke, vlažnost i tako dalje). Moja mašina ima to čudo, stvarno varira proces.

Link to comment
Koi je najbolji fridz za 40-50k
e, dajte iskustva za no frost. jel vredi plaćanja i jel isušuje hranu ko što obećavaju?jel opaska da je samsung sranje važi i za frižidere? jerbo ima neki neskup sa solidnom EE, no frostom i velikom litražom samo mi je plastikojner žestok i nema krštene ručke...liebherr mi je favorit samo njihovi no frost lupaju po ušima.lg ima na popustima nekim al mi se ič ne dopada. bosh ima jedan old school bez ikakvih tehnologija™
Link to comment
jel ti nestajalo struje? :naughty:
jeste, nestajalo, održava bez problema, fazon kod no frosta je što nema uopšte inja u zamrzivaču. Pa njima je sve primarno, koreanci, kao i sasmung, ali bolji su im frižideri, veš mašine i televizori od telefona
Link to comment
  • 3 weeks later...

Moja stara masina je bila ta kombinovana koja je mogla i da susi ves.Iskreno, nije mi se to dopalo, jer sve sto osusi bude toliko izguzvano da se ne moze nositi bez dobrog peglanja, sto je izludjivalo moju gospodju. Samo kazem da nisam nesto odusevljen tim susenjem.

Link to comment
  • Redoran changed the title to Bela Tehnika i mali kućni aparati

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...