Jump to content
IGNORED

Bela Tehnika i mali kućni aparati


msmodesty

Recommended Posts

Evo iskustva iz moje okoline, sve su novije realtivno.
Imam Boch jos malo 3 godine, zadovoljna, ali cena bas nije bila mala, no iskoristila sam neko fino snizenje
Moji - Beko 3 god, zadovoljni
Drugarice dve imaju Beko zadovoljne
Koleginice jedna Indesit, druga Candy, nisu zadovoljne
Baba-Gorenje kaze bacice je kroz prozor nista ne pere od pocetka, ima je 5 god, ona njena stara koja je radila 40+ god bolje je prala biggrin.png sto je i logicno, ali svaki put se zali.

Suma sumarum, mnogi kude Gorenje mada iskoci i poneko zadovoljniji, protiv Beka nisam cula nijedan los utisak, a istrazivala sam dosta dok nisam kuplila novu pre 3 god i verovatno bih uzela Beko, da ova nije tada snizena pa kostala skoro isto.



Link to comment

ja sam recimo prezadovoljan gorenjem

:fantom:


 

e

kod mojih je candy, isto prezadovoljni

na drugom mestu bosch, po rečima gazdarice teško sranje

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
ja sam recimo prezadovoljan gorenjem
:fantom:

 
e
kod mojih je candy, isto prezadovoljni
na drugom mestu bosch, po rečima gazdarice teško sranje
imam neku candy koja umire vec 8 godina, jede charape, cepa vesh, zaglavljuje pumpu zaglavljuje filter, sve se rehsava prchkanjem, nikako da crkne. sad sam odvalila neku plastiku na bubnju i opet radi :isuse:

sent from bubamoto

Link to comment

Za veš mašinu je lako, Beko je tu ok, ali koji šporet😁

Inače sam primetio da se o veš mašinama mnogo više diskutuje nego o šporetima, ko da seprvo peru gaće pa onda jede! 🤨

 

Ja sam mislio Electrolux sa pločom, ne indukcija, kao neko srednje rešenje, Vox, Gorenje kažu njesra, za Beko onako, mada mi uživo jadno izgleda. 

A mislio sam danaručim kod Interelektrik, navodno su ok, mada je Neptun jeftiniji, ali nepoznat(to nije Neptun od pre 10godina, mada vidim da rade i po regionu), Tehnomaniju bih naravno zaobišao. 

Mislio sam ovaj model

 

https://www.electrolux.rs/kitchen/cooking/cookers/electric-cooker/ekc52950ox/

 

 

 

 

Link to comment

Meni je trip da imam veliku grejnu ploču na gas.
Realno mi ne treba ona sa 5 gorionika, ali bih voleo da ima onaj velikog prečnika.
A onda bi verovatno bila ugradna rerna, i tu nemam ideju ko su dobri proizvođači i koje su rerne dobre...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
Meni je trip da imam veliku grejnu ploču na gas.
Realno mi ne treba ona sa 5 gorionika, ali bih voleo da ima onaj velikog prečnika.
A onda bi verovatno bila ugradna rerna, i tu nemam ideju ko su dobri proizvođači i koje su rerne dobre...

.... Shiit has hit the fan!


Mmmmm ta ploca na gas ehhhh zelja pusta :(
Link to comment
  • 1 month later...
On 16.6.2020. at 18:02, Fakundo Sava said:

Naručio bih kombinovani frižider do 30k.Što sam čitao po internetu od tih jeftinijih najpouzdaniji je Beko.I ovde ih je neko pohvalio

Kupovao neko skoro imali koji savet?

 

 

Hm, i ja kupujem, čitam da je kod Beka slaba tačka isparivač, a to je kvar koji se ne popravlja. Ne znam da li su poslednjih godina unapredili nešto po tom pitanju.

Ima više modela od 30K, sledeći na listi su Liebherr i Samsung, oni su blizu 50K, ali se nadam popustu za BF.

Link to comment
  • Redoran changed the title to Bela Tehnika i mali kućni aparati

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...