Jump to content
IGNORED

Sta se jede po Kini


banecare1

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
On 25.6.2022. at 5:16, banecare1 said:

Late-night noodles scenes

 

 

 

 

WechatIMG4444.jpeg

 

 

 

 

 

Fenomenalna fotka. Pažnju su mi privukle OKP poređane flaše piva. :D 

Link to comment
9 minutes ago, dragance said:

Ti ako ne postaneš ambasador Kine ili barem počasni konzul, onda neće niko.

ja sam ovde stranac i to se ne moze promeniti. nema velike razlike danas ili 2006 kada sam stigao. jednostavno je tako. 

 

in other news: zatvoren nas lokalni Ossie bar. ocajni smo jer smo ostali bez mesta gde smo bili kao kuci i druzili se. zatvarali smo bar i prastali se sa gazdom (koji se vraca u ozilend) jedno 5-6 puta :D  

 

Link to comment

ova tema mi dodje kao online dvenik, pa da ostavim i zapis o zatvaranju lokalnog bara koji je bio "druga kuca" za mnoge. malo gostiju zbog korone, niisu mogli da izdrze placanje kirije. 

 

 

WechatIMG8.jpeg

 

45121657440146_.pic_hd.jpg

 

 

 

 

 

 

u petak niko nije otisao na posao jer nismo mogli da se razidjemo do jutra :cry:

 

 

 

 

 

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, noskich said:

Malo je omanuo sa spelingom u nazivu bara, tradicionalno u Kini da se pogresi...

vlasnik je australijanac i namerno je tako napisao

Link to comment
12 hours ago, banecare1 said:

vlasnik je australijanac i namerno je tako napisao

 

Gde si ti bese? Peking ili Sangaj? Ja upoznao gazdu Paddy o'shea pa tako znam za pab, ako si u Pekingu. Moja neka ekipa se nije vadila odande, mada vise englezi i par evropljana.

Link to comment
7 hours ago, Zlurad said:

 

Gde si ti bese? Peking ili Sangaj? Ja upoznao gazdu Paddy o'shea pa tako znam za pab, ako si u Pekingu. Moja neka ekipa se nije vadila odande, mada vise englezi i par evropljana.

 

u pekingu sam i idem u paddy's godinama. gazda je francuz, veoma stalozen lik. bilo je par fotografija iz paddy's na forumu. evo jedna sa dorucka :D

 

WechatIMG3808.jpeg

 

 

 

Edited by banecare1
  • +1 1
Link to comment
On 25.6.2022. at 5:16, banecare1 said:

Late-night noodles scenes

 

WechatIMG4444.jpeg

 

 

 

 

Ćingtao...koliko sam toga popio za 15 dana :isuse:.... vidim da ti se omiljeno restoran zatvorio...na žalost i restoran omiljeni mog sina i društva, a i mogu da kažem moj, dok sam bio tamo, neki Ujgur držao...na San li Tunu.....kako se već piše....

 

A nudle...ja u životu nisam ni pokušao, dok moj sin, od kako je kročio na kinesko tle, razvaljuje....sreća, promenili smo destinaciju, ali ih se on povremeno, rado seća......

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...