Jump to content
IGNORED

Fenomen J.K.


Willow

Recommended Posts

što ta jelena nije pisala o gejevima pre gej parade?sigurna sam da nereda ne bi bilo!
Mozda nije pisala, ali se mnogo puta izjasnjavala javno. Sada je to postalo hot topik. Ne vidim stvarno koji ti problem imas sa time. Kako god da se zove licnost, javni angazman po nekom tako osetljivom pitanju je isklucivo za pohvalu, narocito u drustvu koje ne gleda blagonaklono na to. Mnogo veci problem su oni koji cute i nece da se mesaju nego to sto je Karleusa dobila veci publicitet zbog svojih stavova. Na kraju, da je taj publicitet zbog neceg drugog, nepolitickog, ostala bi samo losa pevaljka i nikog ne bi bilo briga, e kad je nesto sto se tice svih nas, onda je to problem? Sto se mene tice, zasluzila je. Zao mi je sto npr vasudevina rec nema tezinu u javnosti kao Karleusina, ali to je nesto sa cime moramo da zivimo. Edited by Joe D
Link to comment
  • Replies 543
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    51

  • sheridan

    36

  • Caligula

    31

  • fonTelefon

    27

jk je meni krajnje iritantna pojava bila percipirana očima ili uvom. posebno iritira njen ego i ubeđenje da je zvezda.sad dolazi ali. ali, u ovom trenutku mislim da je ta i takva jk kudikamo korisnija od mnogih intelektualaca. jednostavno- nju razumeju oni koji ne razumeju sve borce za pavdu i osnovna ljudska prava i nihove izjave visokog intelektualnog stila. ili još preciznije, oni te pametne i razložne neće ni da slušaju, ne zanimaju ih, oni bi to sve zatukli. karleušu je ipak teško ignorisati. smile.gifako je kolmuna jk bar nekoga od tih, koji bi prvo đonom na sve što im nije u sistemu porodičnih vrednosti, naterala da zastane i ne razmisli, nego spusti pesnicu, onda je ona imala koristi.tekst koji je napisala nije delo visokog umetničkog dometa, niti mislim da bi to i bilo pametno.slučaj pevačice jk me podseća na povremenu potrebu da razdvojimo lik i delo. naime, nikada mi neće biti bliska njena muzika, neće mi se svideti kako izgleda i kako se samohvališe, ali ova jedna jedina kolumna je nešto što ne mogu da joj zamerim. za ostale ne znam, nisam čitala.da sam mlađa, zadrtija, beskompromisnija, verovatno ne bih ni pročitala, odmah bi rigala po jk, vodila bih se likom, ali ovako stara i mudra, dođe mi, mada ne često, da dam ljudima šansu. valjda čovek smekša s godinama. biggrin.gifnaravno, nikada neću moći da je shvatim ozbiljno, no neću se buniti ako ostane na istom kursu i nastavi, ako ništa drugo, bar da iritira našu decu™. od nje dovoljno.
i tu se negde opet ogleda sva tuga ovoga drushtva

mada ... kada se malo vratim u proshlost ... isto je bilo ... samo idoli nisu bile karleushe, vec neki svetski ultra/mega/giga poznati rokeri

Link to comment
i red je vise da se prebrojimo ko je za jecu, a ko za cecu.dosta je bilo.<_<
Nisu one ni do kolena Indiri Radic, narocito ako uzmemo u obzir sledece:Pije mi se, pije nidoceg mi nijePije mi se, pije, al to niko ne znaPije mi se, pije nidoceg mi nijeMuka mi je koliko sam trezna.
Link to comment
naravno, nikada neću moći da je shvatim ozbiljno, no neću se buniti ako ostane na istom kursu i nastavi, ako ništa drugo, bar da iritira našu decu™. od nje dovoljno.
ovo sam i ja htela da kažem, ali mi je, kao po običaju, nešto osujetilo linearnost misli. ^_^mene više gnjavi histerija javnosti (pisala! nije pisala! krava! car! svaka joj čast! kuraba! legenda! itd...) nego ta karleuša. njoj je super- svi o njoj divane. cenim da joj nirvaničnije od ovoga biti ne može. al ako je za neko opšte dobro , neka joj vala.kad smo se već dotakli tabora i huliganisanja na dugme: meni se nešto javlja da su djeca više cecini fanovi. ona mi nekako ima tradicionalniji svetonazor. a i bila je udata za junaka-heroja. dakle, kako naterati mati svetlanu da uzme plajvaz uruke i djecu pretvori u šveđane? ^_^
Link to comment

ona,njena kolumna i nachin na koji pishe nam poruchuje da je ok jebatimamu svima redom i terati ih u p...m...,redom bez poshtovanja prema bilo kome,da je ok biti drchan,prost i nevaspitan..to je intelektualni huliganizamTM ali iste energije kao i onaj od kog je ,,branila,, pedere.

Link to comment

malo nesto pogledah pocetak utiska pre nego sto su mi dosli gosti. pominjala se ta prica o 'vokabularu' koji bi trebalo da bude blizi sirim javnim masama. meni se cini da je bitniji onaj efekat da odredjeni sadrzaj koji se komunicira ima veci odjek kad dolazi od osobe od koje ocekujes suprotni stav. mogla je i biki da napise sve ovako od reci do reci i da nista od toga ne bude. medjutim, jeca je percipirana kao zenka od trenerkasa, kad ono...eto te djavole! isto ko kad se posvrshavamo kolektivno kad ivica kaze ili uradi nesto proevropsko...uostalom, jeca je lepa. ima dugu plavu kosu, ponekad plave oci i oblaci se ko princeza.

Link to comment

+ ima i sise!!!jedino sto joj zameram u dosadasnjoj karijeri sto nosi bundu od cincila. ali kapiram da ce se i po tom pitanju emancipovati i posvetiti jedan deo svog znacajnog zivota zastiti ovih simpaticnih stvorenja.

Link to comment

a sto je problem sto je JK rekla ono sa cime se vecina slaze?nije ocekivano or what?[i samo da kazem, da nisam bila deverusa na svadbi, 15. maja, otisla bih u arenu da vidim spektakl. ne slusam karleusu, baj d vej...]

Link to comment
ona,njena kolumna i nachin na koji pishe nam poruchuje da je ok jebatimamu svima redom i terati ih u p...m...,redom bez poshtovanja prema bilo kome,da je ok biti drchan,prost i nevaspitan..to je intelektualni huliganizamTM ali iste energije kao i onaj od kog je ,,branila,, pedere.
Gospode bože...Ne znam kako uopšte da pristupim objašnjavanju koliko je ovaj stav smešan, strašan... :(
Link to comment
kad smo se već dotakli tabora i huliganisanja na dugme: meni se nešto javlja da su djeca više cecini fanovi. ona mi nekako ima tradicionalniji svetonazor. a i bila je udata za junaka-heroja. dakle, kako naterati mati svetlanu da uzme plajvaz uruke i djecu pretvori u šveđane? ^_^
e, da :)
uostalom, jeca je lepa. ima dugu plavu kosu, ponekad plave oci i oblaci se ko princeza.
al, najvazhnije ti je shto je plava :P
Link to comment
ona,njena kolumna i nachin na koji pishe nam poruchuje da je ok jebatimamu svima redom i terati ih u p...m...,redom bez poshtovanja prema bilo kome,da je ok biti drchan,prost i nevaspitan..to je intelektualni huliganizamTM ali iste energije kao i onaj od kog je ,,branila,, pedere.
Jooooj, ne. Nemoj, Javore, u redu je... Sjed' malo, odmori...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...