Jump to content
IGNORED

Beogradski sajam knjiga


Sludge Factory

Recommended Posts

uzeo na štandu filmskog centra

 

knjiga.jpg

 

1050 dindži, odlična, puna fotki iz filmova i sa setova. od ranije imam sve scenarije u izdanju yu film danasa, tako da je to sad kao neki kompletić. na poklon uz ovo daju nešto od starog rashoda, meni uleteo "felini - napraviti film". kul.

 

edit - imaju desetak starih knjiga po sto kinti, mada su iste ko i prošle godine, vicko raspor, sloba novaković, mihić itd.

Edited by MocaVukotic
Link to comment

booka nije na sajmu?

 

ima ih na standu makarta (hala 4), mada popusti nisu neki.

 

videh sasu jankovica, sve vreme se smeskao ^_^

Edited by Calavera
Link to comment

uzeo na štandu filmskog centra

 

knjiga.jpg

 

1050 dindži, odlična, puna fotki iz filmova i sa setova. od ranije imam sve scenarije u izdanju yu film danasa, tako da je to sad kao neki kompletić. na poklon uz ovo daju nešto od starog rashoda, meni uleteo "felini - napraviti film". kul.

 

edit - imaju desetak starih knjiga po sto kinti, mada su iste ko i prošle godine, vicko raspor, sloba novaković, mihić itd.

Gde to uzeti van sajma?
Link to comment

jebemu, ima sigurno po nekim knjižarama, mislim da sarađuju sa cliom, ako ne onda probaj u samom FCS, u koče popovića na štajgi, mislim da imaju i oni neku kao knjižaricu ili salon.

Link to comment

ušao na blic u halu 1, napravio 1/4 kruga dole nisam ni silazio. krajnje nereprezntativan uzorak mi govori da su četnici pobedili, a ostatak populacije se bavi bojadisanjem. jasmina ana je andrić. žali bože i to što sam bio

 

 

 

srećom naleteh na jednu od knjiga koju je neko preporučio i uzeh

 

revolucija_i_gradjanski_rat_u_spaniji_19

Link to comment

Bas je bila jaka postavka crkvenjaka u kecu. Tu su bili solidni i hrvati, zapala mi za oko monografija zagrebackog sveucilista, sudska medinica, sa fotkama, skoro 2000 stranica, 7 somica, bas mnogo

Link to comment
  • 11 months later...

E da, bio juče do Sajma...

Mož'se probere, nisu toliko loše ni cene.

Preporuke:

Orfelin-moj omiljeni izdavač- uzeo Nekromonikon, U planinama ludila i Blekvudova "Drevna Svetla". Izgleda da im nešto već odlazi u "sold out"-Veliki bog Pan recimo. Aj što su dobri naslovi koje objavljuju, nego im knjige izgledaju svestki, prosto je lepo imati takva izdanja u biblioteci.

Uzeo par Murakamija-2.deo Komtura kod Geopoetike i kod nekih Bosanaca 2 njegove knjige koje nisu ni objavljne zvanično u Srbiji. Nemoj se zajebete pa da ta izdanja kupite kod nekog CG, neka Nova knjiga ili tako nešto...skuplji su za po 300-400 dindži od tih Bosanaca...koje ne mogu da se setim kako se zovu,al imaju još dobrih naslova inače.

Dalje, Makartijevo "Dete božije"-pročitao odmah sinoć, brutalno as always.:Hail:

Kod Makarta imate povoljnije cene na neka izdanja ( recimo upravo Orfelin je povoljniji tu, nego na Orfelin štandu što je onako malo :Jova:). Imaju dosta Frakturinih izdanja, neka po sasvim ok cenama, neka baš i ne.

Uzeo sam Hedijev "Odsev", silno su mi ga preporučili., aj da vidim baš kakav je.Čitao jednom davno njegovu "Afriku" ok knjižica, posle ga propustio, vidim da štancuje knjige samo tako. Uzeo i poslednju knjigu Radovana Nastića...njega sam baš gotivio svojevremeno, posle nisam imao pojma šta se desilo sa istim, sad viidm čovek zapalio u LA još pre par godina...

Sigurno sam uzeo još nešto, al ne mogu više da se setim.

A da kod Dereta par knjiga, odlični us im neki noviji naslovi. Uskoro objavljuju "Ostavljene" i roman ovog baje iz "True detective" Picolato-a, al mislim da ne stižu za Sajam.

I tako, ne beše loše...

Link to comment

Izdavačka knjižarnica Zorana Stojanovića ima rasprodaju izabranih naslova za 300-400 dinara. Izdvajam dve meni zanimljive knjige (nisu na rasprodaji, ali ima sajamski popust: Gete- Putovanje po Italiji i Burkhart- Čičerone.

Zepter book world na galeriji u Hali 1, malo neuobičajena lokacija.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...