Jump to content
IGNORED

Vratiće se rode


ducca

Recommended Posts

@ duccae, usra ga i ti sad!...a Brana kad podvikne "nisam gladan", a Olivera ga juri sa sve kobasicama...nemoj greshiti dushu...nisam odushevljen, ali o5 nisam ni toliko pljuvacki nastrojen kao vecina...jednostavno u poredjenju sa gomilom serija ova je kakvo takvo osvezenje...btw Klopka, Hadersvild, Optimisti, itd. su samo neki od filmova u proshloj i ovoj godini koji razbijaju...

Link to comment
Toliko je dugo najavljivana ova serija, na b92 nije moglo da se živi nedeljama pre prve epizode, čak su je poredili sa Grlom u jagode (?!), te serija koja će obeležiti noviju generaciju glumaca, itd...I dođe ta prva epizoda a ja bogme ne videh ništa od najavljenog. Priča smešna, isprazna, fazoni glupavi, izgustirani, kad ne znaš čime da se približiš publici ti udri po psovkama, Đuričko prevaziđen, dijalozi a la Srećni ljudi, Porodično blago i slično...Možda sam ja previše očekivao, ali ova serija je jedno mučenje, pokušao sam da gledam i drugu epizodu ali ne vredi, ne ide pa ne ide...Ne predviđam drugu sezonu. Rejtinzi će učiniti svoje i serija će biti zaboravljena. Jednostavno, nema nade za domaće serije (aj da ne budem previše grub pa kažem kinematografiju uopšte)!
Ukoliko su tebi dijalozi u predmetnoj seriji na nivou Pavicevih onda nema svrhe da te bilo ko ubedjuje u suprotno.Ne bih se zamarao ni ostalim zamerkama koje izbacijes nekontrolisano iz rukava, a koje su sve redom smehotresne, samo bih te podsetio da u ovoj zemlji domace serije, a i filmovi, imaju po pravilu veci rejting od stranih...kad vec pricas o rejtinzima. :rolleyes:
Link to comment

Bolji Zivot nema veze sa ovom Novom Srpskom Kinematografskom Misli... ovo je niskost drugog profila!Ova serija sluzi da pokaze zivot u Srbiji onakvim kakvim ga b92 izmislja otkad ima televiziju.Eto, bilo tri dobra fazona iz ustiju Todorovicevljevih veceras...

Link to comment
Ukoliko su tebi dijalozi u predmetnoj seriji na nivou Pavicevih onda nema svrhe da te bilo ko ubedjuje u suprotno.Ne bih se zamarao ni ostalim zamerkama koje izbacijes nekontrolisano iz rukava, a koje su sve redom smehotresne, samo bih te podsetio da u ovoj zemlji domace serije, a i filmovi, imaju po pravilu veci rejting od stranih...kad vec pricas o rejtinzima. :rolleyes:
Kada sam rekao da nema nade za domaće serje, mislio sam da nema nade da će neko ikada napraviti nešto iole zanimljivo i interesantno. A da se kod nas gledaju domaći filmovi i serije, to je tačno. Priznajem. Ali razlog za to nije to što su te iste serije, recimo, kvalitetne i "gledljive" već što dobar deo srpske populacije i nije za bolje (niti je bolje video) od prizemnih glupavih "jebem ti mater" fora. Dokle god je onih koji padaju na to biće i domaće kinematografije. što se tiče rejtinga, moguće je da sam malo preterao i da ipak neće biti toliko mali ali isključivo zato što sam potcenio ovdašnju "jebem ti mater" fazonsko primajuću masu. Ipak, verujem da rejting neće biti ni približno onom kojem su se Veran i društvo nadali jer su seriju pokušali da prodaju kao, zaboga, seriju novije generacije, urbane i one koja se ne loži na seljačiju sa RTSa. Ipak, mislim da će upravo ove druge da privuku...naravno u manjem broju jer mnogi od njih ni ne hvataju b92.Upravo u rejtinzima i jeste problem. Dokle god raznorazni producenti i TV kuće budu pravili serije i filmove da bi nabili rejting, takve sklepotine neće vredeti ni pet para!
Link to comment
Kada sam rekao da nema nade za domaće serje, mislio sam da nema nade da će neko ikada napraviti nešto iole zanimljivo i interesantno. A da se kod nas gledaju domaći filmovi i serije, to je tačno. Priznajem. Ali razlog za to nije to što su te iste serije, recimo, kvalitetne i "gledljive" već što dobar deo srpske populacije i nije za bolje (niti je bolje video) od prizemnih glupavih "jebem ti mater" fora. Dokle god je onih koji padaju na to biće i domaće kinematografije. što se tiče rejtinga, moguće je da sam malo preterao i da ipak neće biti toliko mali ali isključivo zato što sam potcenio ovdašnju "jebem ti mater" fazonsko primajuću masu. Ipak, verujem da rejting neće biti ni približno onom kojem su se Veran i društvo nadali jer su seriju pokušali da prodaju kao, zaboga, seriju novije generacije, urbane i one koja se ne loži na seljačiju sa RTSa. Ipak, mislim da će upravo ove druge da privuku...naravno u manjem broju jer mnogi od njih ni ne hvataju b92.Upravo u rejtinzima i jeste problem. Dokle god raznorazni producenti i TV kuće budu pravili serije i filmove da bi nabili rejting, takve sklepotine neće vredeti ni pet para!
Jednostavno ne mozes porediti ovu seriju sa Pavicevim glupostima. Negde sam procitao da "Selo gori, a baba se ceslja" :lol: , obara sve rekorde gledanosti. Bojim se da ovaj vid humora toj populaciji i nije bas prijemciv, ali kritike koje ja cujem su uglavnom pozitivne.
Link to comment
@ mp40sluzi da pokaze zivot u Srbiji onakvim kakav jeste...
Kakav je? Svi emigrirali, ovi sto su ostali valjaju robu i prodaju drogu i imaju tron na pijaci ali su preurbani... E, da... mora i basket da bude! Basket je glavni. Realno ko Munje! G-O-V-N-O. Iritantno.
Link to comment
Kakav je? Svi emigrirali, ovi sto su ostali valjaju robu i prodaju drogu i imaju tron na pijaci ali su preurbani... E, da... mora i basket da bude! Basket je glavni. Realno ko Munje! G-O-V-N-O. Iritantno.
Kakav basket? Gde si ti video basket?
Link to comment
Ja samo reč o muzici. Lajtmotiv za scene u Barandi je neka kao... sevdalinka :blink: , očigledno delo Lošića, koga niko nije obavestio da se selo nalazi u Vojvodini.
Mogli su naći nekog iz Voše da im napiše muziku , ne neobaveštenog Lošu.
Link to comment
  • 2 weeks later...

UUUUUUH!Oboren rekord u dosadnosti! U epizodi se apsolutno nista nije desilo. Ni milimetar nismo blizi otkrivanu o cemu se tu radi i sta ce se desiti. Kakvo je ono gnjavljenje... odlicno!On a bright side, lik koji glumi narkomana, ako nije narkoman, je za oskara! Najbolja gluma domaceg TV programa svih vremena!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...