Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

2 hours ago, maheem said:

Dvojac bez kormilara + Erik Truffaz sutra na kališu u 21h

 

https://www.belef.rs/index.php?option=com_k2&view=item&id=377:dvojac-bez-kormilara&Itemid=820&lang=sr-cir

 

Ako neko ima šemu za rezervaciju karata za nas iz vojvođanske vukojebine nek mi javi na pm.

Srbija 21. vek, doba interneta: ako saznam kako uopšte da kupim karte, kupiću i za tebe. JAvi koliko, ne mora pm.

 

Nisam znao da svira i ovaj Truffaz, iskreno mislim da bi bilo bolje bez njega :)

 

 

Edit. vidim gde se prodaju, probaću večeras, ili sutra.

Edited by Ras
Link to comment

Biće na Exitu i Roni Size i Bukem.:fantom:

 

Nego, Virvel je sinoć obeležio 20 godina u Festu. Fina atmosfera, solidno popunjen klub, nekoliko die-hard fanova koji pevaju pesme...lepo je bilo

Link to comment
21 minutes ago, Ras said:

Srbija 21. vek, doba interneta: ako saznam kako uopšte da kupim karte, kupiću i za tebe. JAvi koliko, ne mora pm.

 

Nisam znao da svira i ovaj Truffaz, iskreno mislim da bi bilo bolje bez njega :)

 

 

Edit. vidim gde se prodaju, probaću večeras, ili sutra.

Fala, otišao ortak da pazari u međuvremenu

Link to comment
2 hours ago, maheem said:

Dvojac bez kormilara + Erik Truffaz sutra na kališu u 21h

 O sve ti je... Bio sam mesec dana u Srbiji i samo Arsenal fest. Sada kada sam se vratio u Germaniju, sve sto bih voleo da vidim svira. Jazz fest u Botanickoj basti, Fish in oil po gradu, trofazni i Coxless pair. Neka neko javi utiske, bar da se jedem od muke. Dvojac  ce biti super, mada ni trofazni kada mu je dan zna da odusevi. Jos da je sledece vece Menson Benson pa da se ukopam.

  • Tužno 1
Link to comment
31 minutes ago, wayfaring stranger said:

 O sve ti je... Bio sam mesec dana u Srbiji i samo Arsenal fest. Sada kada sam se vratio u Germaniju, sve sto bih voleo da vidim svira. Jazz fest u Botanickoj basti, Fish in oil po gradu, trofazni i Coxless pair. Neka neko javi utiske, bar da se jedem od muke. Dvojac  ce biti super, mada ni trofazni kada mu je dan zna da odusevi. Jos da je sledece vece Menson Benson pa da se ukopam.

Lepa Brena Project

  • Haha 1
Link to comment
On 26.6.2021. at 11:30, Jozef K. said:

Hladno pivo korektno, ali ni blizu kao pre dve godine.

 

Gledao sam sinoć na TV njihov nastup na Exitu, nije to baš dobro izgledalo...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...