Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

bulja imitatori kejva :) heh samo nek su, daj bog ih je više bum
ccc, pa to gusi. mislim, svi ti kejv wannabe mofos. ni njemu bas ne ide, osim kad je u pitanju boranija. ovaj poslednji je za 'kroz prozor'. moze da bude dobar frizbi, jebajga. kao i x pre toga, da dodam ako brat indy nece da me prozove na pasja kola.
Link to comment
jes' vala bas je mala.0%, uz tvoju pomoc 100% (ako zvuci kao sto izgleda)
ok. podseti me za nedelju-dve dok prebacim sve stare mp3s na novu makinu. sada blage veze nemam gde mi je sta.
Link to comment

U Damnedima ne svira jedino Rat Scabies iz originalne postave. Zvuce odlicno! Kao i uvek. Ako sve bude OK, bice to jedan od najboljih koncerata u NS. Cekam to ceo zivot i radujem se kao bjeba. Vanian a prekoputa njega katedrala... Eloiseeeeee! Spremam se umreti curkajuci niz nogavicu.Oi Polloi dan ranije u CK... Punk as fuck! Nikad voleo ali uvek postovao. Plus, gitaru im sad svira moj najstariji pen-pal i konacno cemo se upoznati.

Link to comment
inace, isti dan u beogradu sviraju gang of four, u originalnoj postavi i jedini su od bendova koji su se ponovo okupili, a da im koncerti valjaju cemu. proverite, internet je stig'o i u ovu vukojebinu!
Stvarno bezveze sto su isti dan,volio bih videti oba benda...ovako ipak dajem prednost Gang of Four.
Link to comment
Od njih imam samo ovo...messerchupscrazypriceif2.jpg... i moram reci da odlicno zvuci.
ovaj je ubedljivo najbolji. black black magic je sasvim solidan, ostali albumi tu i tamo. u svakom slucaju, njihov dolazak je lepa vest. Edited by johnnioza
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...