Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

holly golightly and brokeoffs
:Hail: secam se kad si mi rekao da je pitanje vremena kad ce doci, pominjao si je i za jesen prosle godine :)a ima li neke sanse da dovuces childish-a? da ne kazem da uskoci zajedno sa singing loinsima sledeci put kad dodju.
Link to comment
Boss Martians obavezno pogledajte i poslusajte. Odlican powerpoppunk. Klavijature, melodicno... jedva cekam.
evan foster & co su stvarno razbijaci, ali treba sve da pogledate i podrzite rokenrol!! jebemu, kad sam ja pa doveo neki los bend? ok, mozda one dirtrucks, ali bar su japanke, te ste mogli da uzivate dok cepate dzepni bilijar.
secam se kad si mi rekao da je pitanje vremena kad ce doci, pominjao si je i za jesen prosle godine smile.gifa ima li neke sanse da dovuces childish-a? da ne kazem da uskoci zajedno sa singing loinsima sledeci put kad dodju.
ma, ovaj njen, kako rece chris iz loinsa - pussy american boyfriend - se bio nesto prepao da dodje, ali je holly procitala koje mi je zanimanje na myspace profilu, pa je odlucila da me proba ;) jos nije sve potvrdjeno, a i jebe me malo sto sam u slicno vreme vec zakacio haunted georga i lamps. smislicu neku rokadu, da ga jebem. druga opcija je bila kraj juna, ali tada sam sa najboljim bendom na svetu, the dirtbombs, pa nema sansone.loins u septembru na bar 5 dana. bice i u zg. moj brat zednouhi ih voli.za billyja planiram neki oktobar. samo da se na mejl ne javi ova njegova kucka jer je drkos oko kinte, a on je, opet po chrisovim recima, super tip. inace, billy najveci tata britanske scene vec godinama. ko nije, obavezno neka pogleda 'billy childish is dead'.
Link to comment
ok, mozda one dirtrucks, ali bar su japanke, te ste mogli da uzivate dok cepate dzepni bilijar.
tad sam video neke ljude koje muzika slabo zanima. dosli smo da vidimo kako izgledaju japanke sa gitarama...:mellow: ali, ok. platili kartu.
inace, billy najveci tata britanske scene vec godinama. ko nije, obavezno neka pogleda 'billy childish is dead'.
reakcija mi skoro rece (video posle da pise i na wikipediji) da je pete-u molinari-u ovaj rekao da album snimi uzivo u kuhinji :lol: a efekat znamo, bese to carski album. inace, gomila albuma billy childisha moze se naci na slsku, korisnik: zampano2004
Link to comment
reakcija mi skoro rece (video posle da pise i na wikipediji) da je pete-u molinari-u ovaj rekao da album snimi uzivo u kuhinji :lol: a efekat znamo, bese to carski album. inace, gomila albuma billy childisha moze se naci na slsku, korisnik: zampano2004
da. ima brdo bendova, medju njima i new bomb turks, koji su snimali u bilijevoj kuhinji. najjace je sto je loinse maltretirao tokom snimanja, pa je chris morao da kleci u kupatilu dok peva, a bili mu je rekao da ce tako uneti mnogo vise emocija u vokal. lud cova!
Link to comment
ko hoce sa mnom na american music club u petak uvece? cool.gif
Hoću ja! ... al ne mogu :D Sutra u petak u 21 u maloj sali SKCa - Rebel star, predgrupa - Plavi pepermint, gosti - Kole (Veliki prezir), Daniel (Jarboli), Ivana (Ika)... i ko zna ko još. Jedno je sigurno, biće neponovljivo :(A ti pozdravi Ajcela i lepo se provedi :wub:
Link to comment

Bah.Oshla vecheras da poslusam The Cult Ko velim, kad se nije moglo dok sam bila fan i sekla vene za Ian-om Astbury-jem ajd sad.Rezultat - tukiDoticni je bukvalno umirao na mikrofonu, puff, pant, glb, trt...koja frustracijaSvaka cas' bendu, oni su svoje odradili veoma profesionalno, zvuk je bio odlican (kao i uvek u AB) al' ne vredi.da se ne bi neko zaleteo slucajno

Link to comment
Bah.Oshla vecheras da poslusam The Cult Ko velim, kad se nije moglo dok sam bila fan i sekla vene za Ian-om Astbury-jem ajd sad.Rezultat - tukiDoticni je bukvalno umirao na mikrofonu, puff, pant, glb, trt...koja frustracijaSvaka cas' bendu, oni su svoje odradili veoma profesionalno, zvuk je bio odlican (kao i uvek u AB) al' ne vredi.da se ne bi neko zaleteo slucajno
da se ne ljutis, al bas si ovca kad jos proveravas to sranje uzivo. pa, to je oduvek bio 1 buljaski bend na koje se loze devojcice, a ja kapiram da ti bas vise nisi.
Link to comment
da se ne ljutis, al bas si ovca kad jos proveravas to sranje uzivo. pa, to je oduvek bio 1 buljaski bend na koje se loze devojcice, a ja kapiram da ti bas vise nisi.
ovca ili janje, mogu ti reci da su u publici preovladavali mushki.sama svirka je bila odlicna, ja i dalje volim taj zvuk, ali da su nekako eliminisali pevaca, onda bi i zvucalo na nesto.a da ja volim da zabodem i kad mi kazu da ne valja, to je tacno.jedini gori koncert of ovog je bio Sisters of Mercy.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...