Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Kako od jutros izgleda ulaz, izlaz i izmedju toga stajanje? Citam da se i dalje ulazi iskljucivo na prednja vrata, pa da tek onda vozac otvara srednja i zadnja za izlazak, sto ce biti suludo cim se stvari malo vrate u normalu. Opet, na beobuildu sam video i da to rade iskljucivo GSP vozila, dok privatnici sve otvaraju po staroj proceduri. Sva sedista slobodna ili babe imaju opciju da sednu na jedno a stave torbu na drugo?

Link to comment

Jutros je na stanici pored koje prolazim, vozač otvorio sva vrata odjednom na 46. Jedna putnica je krenula ka prednjim vratima, a druga se gurala da uđe na srednja, iako je dvoje ljudi izlazilo. Jednom stoka, uvek stoka.

Link to comment

Zadužili se dve milijarde, digli još 8 milki od Francuza, da se nađe... :s_d:
 

Quote

Potpredsednica vlade i ministarka građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Zorana Mihajlović potpisala je danas, zajedno sa ministarkom za evropske integracije Jadrankom Joksimović, Sporazum o donaciji od 8,3 miliona evra za realizaciju i finansiranje projekta beogradskog metroa izmedu Vlade Srbije i Vlade Francuske.
 

Sporazum je u Vladi Srbije potpisao i ambasador Francuske u Srbiji Žan Luj Falkoni, a prisustvovao je gradonacelnik Beograda Zoran Radojičić. :plz:

 

Link to comment
On 11.5.2020. at 11:21, Arkadija said:

Jutros je na stanici pored koje prolazim, vozač otvorio sva vrata odjednom na 46. Jedna putnica je krenula ka prednjim vratima, a druga se gurala da uđe na srednja, iako je dvoje ljudi izlazilo. Jednom stoka, uvek stoka.

Od juče sam posle mesec ipo ponovo sam  u gspu, redovnih sat vremena do i toliko od posla. Naroda mnogo manje, čak i u mom početnom busu 35 , i u 7 i u recimo oko pola 8 ujutru mesta da se sedi. I popodne. Vozači prvo otvore prednja vrata , kad putnicu udju otvore srednja za izlazak, ko ne zna da je to sad pravilo dere se sreeeednja :D Na sedištima po jedno , sem kad su porodica, ljudi skoro svi nose maske , većina i rukavice. Primećujem da baš mladi ne nose maske , ostali, sve po propisu. U ova 2 dana primećujem i da su ljudi pažljivij kad s eulazi i izlaz, jedno po jedno, nije to 2 metra razmaka ali niko nikoga ne gura. Jedino na zelenjaku na poslednjoj vozač otvri sva vrata i ljudi izlaze na sva . Još nije baš vrućina ja se parkiram uz neki prpzor i otvorim ga skrz, jedino tako sa maskom mogu sat vremena da izdržim, sa glavom na prozoru. Sveukupno u busevima kojima se ja vozim nek apotiha finoća, pitam se do kad će to potrajati :unsure:

Link to comment

a jbt

valjalo bi da nasnime poruke "srednja (ostala) vrata se otvaraju po zatvaranju prednjih" il tako nesto

ajd da se neko nekad zajebe, ali da na svakoj stanici neko vristi srednja, zadnja :D

 

ono sa sedistima je budalastina

Link to comment
On 14.5.2020. at 9:33, mirjam said:

Ja sam se prekljuce provozala sedmicom po Bulevaru u oba smera, lepo ide, poluprazan, ulaz na prednja vrata.

 

Преко ког моста сад прелази? 

Да ли се може колима са НБГ преко трамвајског моста до Немањине и обратно?

Link to comment
  • 2 months later...
Quote

Autobus gradskog prevoza na liniji 48 udario je ženu danas nešto pre podneva na Miljakovcu. Tom prilikom su i žena i vozač autobusa zadobili teže telesne povrede, potvrdili su za "Blic" iz Hitne pomoći.

 

5SIk9lLaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1b

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...