Jump to content

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?

belch

Recommended Posts

Ali najbolje je kad su ovi pitali za trolu 28 i ostale "kako ste odlučili da ih skratite?"
A ovi rekli "Izvršili smo snimanje stanja u ozbiljnom vremenskom periodu od/do"

A taj period je za vreme radova na Trgu Republike kad te trole i nisu vozile tim linijama...

... Shiit has hit the fan...

Dobili smo i podelu 11 na 11 i 11L tako da sada vise nemamo jedan tramvaj na svakih 20 minuta do kalimegdana. Sad saobracaju do kalisa na svakih sat vremena. Ziveli:violin:

Edited by Shan Jan

Stanje sa GSPom je uzasno. Cudi me da nema protesta i po tom pitanju: ukinute 28, 19 (i ko zna koje jos, ovo su mi pricali prijatelji koji su direktno pogodjeni time), onda zbog radova u 27. marta od avgusta ne rade tramvaji niti ima zamena (a tako ce verovatno biti jos godinu dana posto se u ulici nista ne radi, eventualno pomeri jedna ploca levo - desno i protunji neki bager reda radi), a sve vreme cene prevoza su iste.

Moji mi takodje rekose da tramvaj 2 ne radi vec nekoliko godina?

Edited by I*m with the pilots
Dobili smo i podelu 11 na 11 i 11L tako da sada vise nemamo jedan tramvaj na svakih 20 minuta do kalimegdana. Sad saobracaju do kalisa na svakih sat vremena. Ziveli:violin:
Kako bre? Od kada?

... Shiit has hit the fan...

56 minutes ago, I*m with the pilots said:

Stanje sa GSPom je uzasno. Cudi me da nema protesta i po tom pitanju: ukinute 28, 19 (i ko zna koje jos, ovo su mi pricali prijatelji koji su direktno pogodjeni time), onda zbog radova u 27. marta od avgusta ne rade tramvaji niti ima zamena (a tako ce verovatno biti jos godinu dana posto se u ulici nista ne radi, eventualno pomeri jedna ploca levo - desno i protunji neki bager reda radi), a sve vreme cene prevoza su iste.

Moji mi takodje rekose da tramvaj 2 ne radi vec nekoliko godina?

bilo je nekoliko okupljanja komšija iz ovog dela oko đure đakovića, zbog 28. valjda je plan da trola ide tuda. ne znam šta su uradili.

1 hour ago, gospa buba said:

pa ima taj problem sa krugom dvojke koji je skoro univerzalan hihi.gif

unutra nema.dovoljno mesta i sad jedino da se pomeri zarez s_w.gif

sent from bubamoto

problem sa krugom dvojke je kao krug dvojke - perpetualan. 

• 2 weeks later...
On 16.1.2020. at 10:28, slepa živana said:

bilo je nekoliko okupljanja komšija iz ovog dela oko đure đakovića, zbog 28. valjda je plan da trola ide tuda. ne znam šta su uradili.

Meni je taj protest bio potpuno bzvz. Kapiram da je napravljen isključivo iz usko sebičnih interesa, nemoj da ništa ide pod mojim prozorom, ali ne znam da li se još neko pridružio ili je ostalo na inicijativi građana. Znam da su skoro iz vlasti mahali ovim kao argument za svoju stvar.