Jump to content
belch

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?

Recommended Posts

kud u maglu Simoviću

zato što su sjebali jer nisu pristupnicu mostu na adi napravili nadzemnu kao što je predviđeno, niti su spojili dr augustina neta sa bul umetnosti

laser lotus

Da, ne znam koliko su uštedili tada, ali svakome je bilo jasno koliko će to problema napraviti. Veza sa Bulevarom umjestnosti će se napraviti prije ili kasnije ali sam bulevar sigurno nikad neće podiči na stubove. Mada, džaba i stubovi kad se napravi čep na silasku u Radničku pa je kolona do Omladisnkih brigada.

djordje geprat
On 7.12.2019. at 22:47, kud u maglu Simoviću said:

zato što su sjebali jer nisu pristupnicu mostu na adi napravili nadzemnu kao što je predviđeno, niti su spojili dr augustina neta sa bul umetnosti

jednom sam pitao za taj prolaz. očekivao sam da će to da odrade kinezi u sklopu ovih radova. neko je napisao na forumu da se ne radi jer je mali posao pa se na tender niko ne javlja. mogli su kinezima da uguraju i to, bez tendera, naravno. koliko bi taj prolaz rasteretio paralelne pravce, ih......

kud u maglu Simoviću

i ja sam to o maloj vrednosti radova i nejavljanju na tender čuo kao neku vesićevu izjavu

Frank Pembleton

Za sada sigurno neće biti u sklopu radova na pruzi (mada bi bilo logično) ali mislim da se taj posao "čuva za nekog"...

... Shiit has hit the fan...

zorglub

Kolega se zanima oko niskogradnje, mislim da reče da postoji i uslov o nezaustavljanju železničkog saobraćaja tokom radova.

J-♣

Idealan tajming takve intervencije, tj prodor kroz železnički nasip, je upravo kad se radi rekonstrukcija šinskih koloseka i kad se privremeno obustavlja želj. saobraćaj.

Al' džaba kad imaš štetočine od vlasti u gradu i u državi, a bogami i ovaj na opštini im se opasno približava.

gospa buba

na nashoj opshtini?

sent from bubamoto

Frank Pembleton
" userid="9780"] Idealan tajming takve intervencije, tj prodor kroz železnički nasip, je upravo kad se radi rekonstrukcija šinskih koloseka i kad se privremeno obustavlja želj. saobraćaj.

Al' džaba kad imaš štetočine od vlasti u gradu i u državi, a bogami i ovaj na opštini im se opasno približava.
Pa to...
Ne vidim boljeg momenta od sadašnjeg...
Davno pre početka ovog renoviranja pruge, pričao sam onako "kafanski" sa čovekom koji je u toku bio sa propalim tenderom za "probijanje" nasipa i kaže čovek:
Ovi iz uprave se zajebavaju neće da plate, a ako se krene u renoviranje pruge onda će imati uzani vremenski okvir da urade to dok ovi rade prugu i moraće da prihvate ko god im se javi, jer je vreme bitno...

E kako je on pogrešio, ovi bre ne moraju ništa...

... Shiit has hit the fan...

J-♣
1 hour ago, gospa buba said:

na nashoj opshtini?

sent from bubamoto

moja bivša, a valjda vaša - NBg  :unsure:

mislim na Gangulu zato što se pravio blesav povodom seče drveća zarad gondole i uzurpaciju druma na savskom nasipu

gospa buba

aaa on. pa otkad je chetnik on se ziv ne chuje :s_w:

sent from bubamoto

Skyhighatrist

Blast from the past...

FT4uO2c.png

5A2fG2W.png

gospa buba

vazno je da je uporan :rolf:

sent from bubamoto

levi

Pešak kome je tramvaj prešao preko stopala preminuo je noćas, preneo je Beoinfo

U saobraćajnoj nesreći koja se u sredu dogodila u Ulici dr Ivana Ribara na Novom Beogradu, tramvaj na liniji 9 prešao je preko stopala pešaku. Nesreća se dogodila na okretnici, nedaleko od početnog tramvajskog stajališta u Bloku 45.

Kako je preneo Beoinfo, uprkos ukazanoj medicinskoj pomoći i pokušajima lekara da spasu povređenog, on je noćas podlegao povredama.

šta je sa ovim n1

Kako se navodi u saopštenju GSP-a, nezgoda se dogodila oko 19.10 časova na okretnici „Blok 45” pre početnog stajališta, kada je pešak starosti oko 60 godina naleteo na prikolicu tramvaja i tom prilikom zadobio teže povrede noge.

Edited by levi

djordje geprat

šta možemo da očekujemo umesto busplusa

„Sistem je ispoljio dosta slabosti, pre svega u pogledu kontrole putnika i čestih promena u tarifnoj politici, stvorila se opšta atmosfera da kupovina karte nije obavezna, kontrola je bila otežana usled nedostataka ovlašćenja i nadležnosti kontrolora, njihovog nedovoljnog broja, neefikasnog načina utuživanja korisnika…“, stoji između ostalog u dokumentu Grada Beograda.

posle lošeg dolazi gore.

možda ovo:

Umesto očitavanja karata ili slanja poruka putem mobilnih telefona, korisnicima će se skenirati lice i kada informacija o putniku stigne u centar sa podacima, sa njegovog računa se jednostavno skine iznos jedne karte.

Edited by djordje geprat