Jump to content
belch

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?

Recommended Posts

Halvard

Ali najbolji je osećaj kad daš 150 dinara za minibus i završiš stojeći na jednoj nozi i ljudi preskaču preko tebe kad treba da izađu i ti preko njih kad dođe tvoj red :wub:

Frank Pembleton

Због одржавања спортске манифестације "Државно првенство у триатлону на Полудистанци (1,9-90-
21km)" у организацији Триатлон Савеза Београда, у недељу 22.9.2019. године у периоду од
06:30 до 14:00 часова, биће затворене следеће саобраћајнице:
- Савска магистрала, на делу од Радничке улице до улице Боре Станковића;
- Радничка улица, на делу од Савске магистрале до скретања за Мост на Ади;
- Мост на Ади и Булевар хероја са Кошара до раскрснице са улицом Омладинских бригада.

... Shiit has hit the fan...

pt 2.0

Je l taksisti štrajkuju cele ove radne nedelje od 13-15h negde po centru or I got it wrong?

Molim za pouzdan info, vodam delegaciju iz inostranstva po radnim sastancima kojekude...

renne
8 minutes ago, pt 2.0 said:

Je l taksisti štrajkuju cele ove radne nedelje od 13-15h negde po centru or I got it wrong?

Molim za pouzdan info, vodam delegaciju iz inostranstva po radnim sastancima kojekude...

Da

pt 2.0
3 minutes ago, renne said:

Da

Hvala puno, renne :)

halloween

Sinoc sam se vozila gradskim busom, majstor vozi ne zna trasu ni stanice. Pita putnike, a ovi mu govore: kreni levo, sad stani, zaaatvori vrata, zaboravio si. Ukljuci svetlo, nista ne vidimo u pomrcini, polomicemo se. Promasio stanicu, na negodovanje lakonski odgovori- stacu na sledecoj. Jedan kaze- ovako je svaki dan na ovoj liniji, ozloglasena 50. 

Ljudi se uglavnom smeju. 

Edited by halloween

SNARC

Da te nije vozio onaj Mile rizik junior..koji je maznuo bus ?

slepa živana

ja prošle nedelje pokušavala da dozovem kurira iz postexpressa da dođe da preuzme pošiljku, od utorka do petka, i nikako da se pojavi. na kraju odem u petak sama u poštu da predam pakete i da pitam o čemu se radi. kontrolorka mi kaže, nezvanično, svi su dali otkaz. 

u petak oko 5 dolazi momak kurir, reko kasno već sam sama obavila... a jel istina da jedini ti nisi dao otkaz? a on kaže, pa skoro, ali i ja ću od prvog, idem u gsb, tamo je veća plata. u pošti 36000 na određeno, tromesečni ugovori, ponedeljak - subota, i to ako imaš sreće. kuriri većinom rade pon-petak, za 20000 na pp ugovore. u gsp oko 60000. ne znam kakvi su ugovori.

Svarog
1 hour ago, slepa živana said:

ja prošle nedelje pokušavala da dozovem kurira iz postexpressa da dođe da preuzme pošiljku, od utorka do petka, i nikako da se pojavi. na kraju odem u petak sama u poštu da predam pakete i da pitam o čemu se radi. kontrolorka mi kaže, nezvanično, svi su dali otkaz. 

u petak oko 5 dolazi momak kurir, reko kasno već sam sama obavila... a jel istina da jedini ti nisi dao otkaz? a on kaže, pa skoro, ali i ja ću od prvog, idem u gsb, tamo je veća plata. u pošti 36000 na određeno, tromesečni ugovori, ponedeljak - subota, i to ako imaš sreće. kuriri većinom rade pon-petak, za 20000 na pp ugovore. u gsp oko 60000. ne znam kakvi su ugovori.

Mi smo čekali hitan paket da nam isporuče gotovo 5 radnih dana.

Na kraju, nakon gomile telefonskih razgovora, nervoze, jurnjave... došao je momak, i kaže da ceo NBG i Zemun pokrivaju samo on i još jedan kolega i da je nemoguće da isporuke stižu na vreme.