Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Trajno ukinute linije 19 i 28 zbog ,,preklapanja sa drugim linijama jgs u centru" i ,,optimizacije trolejbuskog saobraćaja". Pa da vam jebem mater da vam jebem, pušite bre kurac retardi

Edited by hazard
Link to comment

Svi autobusi koji su okretali u centru, naravno, vraćeni. Linije 21 i 22 trajno (!) skraćene do Slavije. Umesto nekadašnje trole 22L uvodi se autobus (!!!) 22A od Trga do Slavije. Pa jebote!!!!

 

Tako je majstori. U najzakrčenijem delu grada smanjite trole, neka idu čađavi busevi na dizel. Udri!!!!!

Link to comment

pa jel pushten trg? mislim svima je jasno da preko toga nikakav saobracaj ne sme da se pusti inache 4 meseca rehabilitacije opet. mislim da su izashli iz zone ikakve isplativosti operacije :unsure:

sent from bubamoto

Link to comment
51 minutes ago, gospa buba said:

pa jel pushten trg? mislim svima je jasno da preko toga nikakav saobracaj ne sme da se pusti inache 4 meseca rehabilitacije opet. mislim da su izashli iz zone ikakve isplativosti operacije :unsure:

sent from bubamoto
 

večeras vesara i prvorođeni u 18h otvaraju

Link to comment
1 minute ago, gospa buba said:

pa to, zamisli tolike decenije preklapanja.

sent from bubamoto
 

zato nam tako i ide. zato što smo siromašni. što bi rekli španci, sve povrljasmo kroz prozor.

Link to comment
1 hour ago, hazard said:

Svi autobusi koji su okretali u centru, naravno, vraćeni. Linije 21 i 22 trajno (!) skraćene do Slavije. Umesto nekadašnje trole 22L uvodi se autobus (!!!) 22A od Trga do Slavije. Pa jebote!!!!

 

Tako je majstori. U najzakrčenijem delu grada smanjite trole, neka idu čađavi busevi na dizel. Udri!!!!!

 

Još jedino da zatvore centar bodljikavom žicom i da pristup dozvole samo turistima. I to bi imalo više smisla od ovog genocida.

Link to comment
1 hour ago, gospa buba said:

pa jel pushten trg? mislim svima je jasno da preko toga nikakav saobracaj ne sme da se pusti inache 4 meseca rehabilitacije opet. mislim da su izashli iz zone ikakve isplativosti operacije :unsure:

sent from bubamoto
 

 

Taj problem (s rehabilitacijom) je valjda rešen ovim obrtanjem kocki. Ali nije rešen problem koji je nastao kada je ulica sužena. Kada je ono par dana hrapavi Trg pušten, bile su ogromne kolone trola kod muzeja.

 

Očigledno je ,,rešenje" da se broj vozila tu jednostavno smanji. Pošto ova vlast pati od trolomržnje, udarili su na trole a buseve ostavili. Ne postoji nikakvo drugo objašnjenje zbog čega je trola 22L trajno zamenjena busom 22A.

 

Oni žele trole da ukinu skroz, sad im nije prošlo, ali idu ka tome.

Edited by hazard
Link to comment

a shta je problem sa trolom? vuku vesare traume iz mladosti, shto nije vozila balkanskom, nego se klipsalo uzbrdo dry.png

 

da se razumemo, ne mislim da dodjosh ne sme da upravlja beogradom, ali bi bilo pozeljno da je, shto kazu, ostvaren chovek, i da ne mrzi grad unsure.gif

 

dovrshen chovek

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
2 minutes ago, SNARC said:

Opa..firca i Beogradjane osma ofanziva..ako ako, neka. 

 

Prezivecete :)

 

Jbg, kad nisu na vreme mazali šine sa slaninom, sad nek' imaju Vesića...

 

A jasno je što mrzi trolu... Kad je došao u grad nije mogao da se snađe, ta trola mu je stalno ipresecala put, onako mladom i zamišljenom, pojavljivala se na, za njaga neočekivanim mestima, jer u njegovom selu toga nije bilo... I tako nastanu traume iz detinjstva... :(

Link to comment

Bilo je priča da im žice za trole smetaju za novogodišnje osvetljenje. A svi znamo da je to najbitnije.

 

Verovatno je glavno to što za trole ne postoji neka koruptivna šema za nabavku novih, dok ima više šema za nabavku nekih zamena, npr. neki električni busevi iz Kine, polurashodovani krševi iz Turske i tako dalje.

 

Takođe, trole su jeftine za eksploataciju i održavanje i dugo traju. Ne možeš da kradeš na gorivu, ne možeš da kradeš na delovima, ne možeš svakih 5 godina da raspišeš novi tender za vozila na kome ćeš, naravno, da kradeš.

Edited by hazard
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...