Jump to content
IGNORED

Ribolov


kapetanm

  

51 members have voted

  1. 1. treba li zabraniti sportski ribolov

    • da
      14
    • ne
      26
    • svejedno mi je, ne interesuje me
      11


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

muslin izbaksuziro pa sam prosao uzasno lose, odnosno nisam upecao nista. posto sam neiskusan nisam imao pojma da bela riba u ovom periodu uopste ne radi dole, tako da je jedva i bilo ribara, svi su pecali na vlasinskom jezeru. nadam se da ce za mesec dana biti bolje.jos uvek nisam kupio stap, neverovatno je da u srbiji ne moze da se nadje bolonjez kakav meni treba.

Link to comment
muslin izbaksuziro pa sam prosao uzasno lose, odnosno nisam upecao nista.
Bitno je da se baviš sportom, da se deca sklone sulice.. rezultat je u drugom planu
Link to comment
Bitno je da se baviš sportom, da se deca sklone sulice.. rezultat je u drugom planu
normalno, redovni sam ucesnik akcije plovkom protiv droge,
Link to comment
posto sam neiskusan ... ne moze da se nadje bolonjez kakav meni treba
To, to, mora da je problem u bolonjezu :lol:Sedim ja sa ekipom na Tamišu, opreme za jedno tri iljade evra, rod podovi, jebačke mašinice, spodovi, hranilice, boili, primame u praškastom i tekućem obliku, ovake gliste, onake gliste, nema šta nema... qrac od ulova.Dodje pastir sa kozama, pusti njih u neki šumarak tu iza, uzme donju polovinu neke Germine, bez mašinice, vezan mu najlon za prvi provodnik, iz kutijice od Dobro Jutro margarina izvadi mikro kedera, nabode ga na udicu, zabaci jedno dvaes metara od nas (a brat brat jedno tri i po metra od obale, jer mu je najlon toliki) i posle deset minuta - štuja. Ponovi celu stvar još dvaput, ubaci one štujke u kesu, kesu u torbicu, zvizne kozama i odoše. ^_^Mi se pobijemo da se nacratmo tamo gde je on bio, balerine, twisteri, varalice od 30e komad - nula bodova. Edited by historian
Link to comment

:lol:to je to :Dali sto se bolonjeza tice, stvarno mi treba posto je ovaj koji imam polomljen.inace, moram da krenem da ucim ribolov na dunavu i savi i okolnim jezerima. dakle saranski ribolov, feeder, varalicarenje...ako ima neki forumas sa iskustvom kome treba drustvo neka se javi. naravno, prvo moram da kupim odgovarajucu opremu :D

Link to comment
bravo kapetane, jesu ovo deverike?inace, danas mi konac pokidala velika mrena, i to je odnela plovak i sve. drilje radio, ne znam zasto se to desilo. moguce je da je konac los. 30 minuta nisam mogao da se smirim, a toliko sam zeleo da upecam mrenu.
meni je jedna velika mrena (mozda i nije velika ali meni jeste, 1,525g) najveci trofej u zivotu i ubedljivo najzajebanije izvlacenje ikada. ona se ne opire na klasican nacin nego se iskrivi u slovo U i rasiri rep i vuce svom snagom u kontrastranu tako da je osecaj kao da si upecao ves masinu od 50 kila koju pokusavas da izvuces napolje a da ne polomis stap ili ti pukne najlon. jos sam bio klinac tada, vise sam bio prestravljen kakvo ce cudoviste da ispliva iz mutne vode.... mnogo zajebana riba.
Link to comment
meni je jedna velika mrena (mozda i nije velika ali meni jeste, 1,525g) najveci trofej u zivotu i ubedljivo najzajebanije izvlacenje ikada. ona se ne opire na klasican nacin nego se iskrivi u slovo U i rasiri rep i vuce svom snagom u kontrastranu tako da je osecaj kao da si upecao ves masinu od 50 kila koju pokusavas da izvuces napolje a da ne polomis stap ili ti pukne najlon. jos sam bio klinac tada, vise sam bio prestravljen kakvo ce cudoviste da ispliva iz mutne vode.... mnogo zajebana riba.
uh, ma gde je mala, jedva cekam da uhvatim jednu takvu. nema lepseg osecaja u ribolovu nego kada uhvatis mrenu. ja sam skoro poceo pa je najveca koju sam uhvatio oko 700 grama. pre toga sam hvatao tolike skobalje, a kada sam uhvatio tu mrenu mislio sam da ima 3 kila :D@zmanickakva grdosija Edited by kojot
Link to comment

dobro, moze li neko da promeni naslov topika i da ga prebaci negde da nam muslin ne bi skakao za vrat svaki put kada napisemo neki post?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...