Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

ada bojana bajnajt, k sazaljeniju nisam uspio ljepse slikat...

2ik61ar.jpg

najljepsi sanset u cg za mene je odavdje, sa ovu kucicu

in72hy.jpg

mada sam ovi put zakasnjeo da ga snimim u svoj ljepoti

15xlevl.jpg

sanset sa obale

2n9w6za.jpg

Edited by ruskabajka
Link to comment
Na Dobreču se definitivno odlično jede.
meni bolja klopa kod joska, doduse kod joska nema sabljarke na meniju. bolje brancine i orade pravim sam nego sto oni spremaju, ali nema veze - na dobrecu je kuvar iz beograda, a kod joska, cini mi se iz zabrdja na lustici.voda u dobrecu je perfektna, ali hladna.ekipa iz hn uglavnom pali na mamulu gde se rostilja, sljema i vari u sopstvenoj tzv. reziji.prakticno sva riba u restoranima je iz ribnjaka - 10 evra brancini i orade na pijaci, divlja je 20-25 evra, u kafani 45....nastavice se
Link to comment

Poslednjih dana sam nekoliko puta jeo kod Joške i prilično sam razočaran u odnosu na prošlu godinu (i ne samo ja). Lignje su bile bolje u Galiji, a riblja čorba deset puta bolja na Dobreču. Jeo na Dobreču sabljarku dan ranije ulovljenu i odvalio se. Bevandu prave od dobrog vina, salatu od domaćeg povrća.U Novom postaje dobro, stoka se razilazi, dolazi neki relativno pristojan svet, voda čista i topla, vreme lepo. Još da nestane seljoteka na rivi.

Link to comment

ok je dobrec, ali bolju sam ribu spremao nego sto je kod joska i u dobrecu, a nisam heston.top 3 ovog leta je:3 mesto: familija delfina - 2 velika i 2,3 mala u zalivu2 mesto: ogromni crni zec na mamuli - nisam ga pratio do rupe pa da vidim zlo i naopako1 mesto: uspesno spasavanje morske kornjace velike kao automobilska guma koja se upecala na samicu pa zakacila na bovu. morsku kornjacu nisam video u zalivu 20, 25 godinabtw. jel' se famozni "slovenac", ribolovac na dah, vozi u malom zodiacu?inace, odavno nije bilo toliko ribe u i van zaliva. orade, brancini, zubaci, tune, sabljarke, kernje, palamide...

Link to comment

slovenac je toni plesnicar (ili neko slicno prezime)ne znam u cemu vozi, pitacual kazu da je fenomenalan, nema gdje ne roni, i zimi i ljetie, da, nikad vise ribe. jos moze da se riba blizu prevlake :)

Edited by morgana
Link to comment
cujem da su bungalovi na adi nekih 24 e dnevno, dal po osobi ili po bungalovu?
znam za lux apartmane, oni su 30 nocenje s doruckom, po osobi. od 24 su verovatno oni najmanji
U Novom postaje dobro, stoka se razilazi
upravo juce napustih hn rivijeru Edited by ruskabajka
Link to comment

pisao sam o tome ali nisam pominjao dobrec. voda je jako cista, ali jako hladna, zbog vrela ispod povrsine mora. odlican je osecaj kad je napolju jako vruce, ali nisam siguran da je svima prijatno obicnim danima.takodje, gazda bi mogao malo vise da se potrudi i skloni jezeve iz tog malog ogradjenog dela.ako se ne varam, ni plaza nije "autenticna" vec se radi o oblucima iz morace. :)2 evra je lezaljka, 2 evra suncobran, 2x nedeljno dolazili su ruski gosti, 2x sam bio sa devojkom, 3. put nas je doslo devetoro :)realno, najbolje mesto u kraju, ali moglo bi i bolje.

Link to comment
Poslednjih dana sam nekoliko puta jeo kod Joške i prilično sam razočaran u odnosu na prošlu godinu (i ne samo ja). Lignje su bile bolje u Galiji, a riblja čorba deset puta bolja na Dobreču. Jeo na Dobreču sabljarku dan ranije ulovljenu i odvalio se. Bevandu prave od dobrog vina, salatu od domaćeg povrća.U Novom postaje dobro, stoka se razilazi, dolazi neki relativno pristojan svet, voda čista i topla, vreme lepo. Još da nestane seljoteka na rivi.
:( i mi smo se juce vratilivaljda nije sve toliko poboljsano nasim odlaskom?
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...