Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

Ko ide u zaliv najbolje je preko istočne Bosne. Čim sam odvojio za mokru goru nije bilo više saobraćaja.

 

@John Coltranemirnije mesto možda bi ti odgovarao Stoliv u zalivu. A za malu decu nije loša opcija ni Radovići, jer bi onda išli na plažu plavi horizonti koji imaju plićak kao u Grčkoj. Južni Jadran slabije poznajem, ali kada sam bio u Utjehi bilo je fino.

Link to comment
8 hours ago, Jozef K. said:

Ko ide u zaliv najbolje je preko istočne Bosne. Čim sam odvojio za mokru goru nije bilo više saobraćaja.

 

@John Coltranemirnije mesto možda bi ti odgovarao Stoliv u zalivu. A za malu decu nije loša opcija ni Radovići, jer bi onda išli na plažu plavi horizonti koji imaju plićak kao u Grčkoj. Južni Jadran slabije poznajem, ali kada sam bio u Utjehi bilo je fino.

 

Ipak idemo u Istru, ali hvala.

Zadnji put kad sam bio u CG bio sam u Dobroti, Plavi hoirzonti su nam bili 15min kolima i tad smo išli na tu plažu, i sećam se Orahovca u Zalivu, a da nije obilazak mesta/plaža u polukrugu sve do Prčnja koji je preko puta Kotora.

  • +1 1
Link to comment

Preskakati restoran aRmonia u perastu. .. Bacanje novca, bezveze hrana osim corbe. A cekala se riba kao da su isli da je upecaju

 

 

 

Screenshot_20210712-173015_copy_1200x540.jpg

Edited by mustang
Link to comment
25 minutes ago, mustang said:

Preskakati restoran aRmonia u perastu. .. Bacanje novca, bezveze hrana osim corbe. A cekala se riba kao da su isli da je upecaju

 

 

 

Screenshot_20210712-173015_copy_1200x540.jpg

puśi to 

idi u lazure u meljine

Link to comment
  • 2 weeks later...

Nikad nisam putovala spavaćim kolima, samo znam za taj princip.

 

Jel neko putovao auto-vozom, i u spavaćim kolima sa bebom? 

Jel izvodljivo? Jel higijenski? Jel rade to ljudi?

Link to comment

vise puta, sa vise razlicitih beba....

posteljina je cista, vlazne maramice i teraj...

podrazumeva se da spavas sa bebom u krevetu da ne ispadne, evt u kolicima, ali su kolica smor u kupeu, ne mozes da se okrenes

Link to comment

Movida kod tivta

 

Sve je lepo, muzika moj faOn, ibiza, al nisam zadovoljna odnosom hrane i cena, niti je plaza sitan sljunak pa da se ne krivim

 

Rose imaju neki restorancic skroz desno, desno od onog kao ispod vinograda, ovaj je na plazi sa par lepih klupa isklesanih, e taj je imao super ribu, hobotnicu, stejkic. Cene skroz ok. Porcije taman i jos jedan al je malo skuplji je il gusto u igalu. Tanjir da polizes. Jedina ta dva da sam uzivala u hrani. 

 

Rose donja slika

 

Screenshot_20210725-194410_copy_960x432.jpg

IMG_20210722_133257_copy_1000x450.jpg

Edited by mustang
Link to comment
4 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

jesi bila u lazuri?

 

Nisam. Isla sam u porto novi, lepo je al mrtvo i hrana prosecna. 

Ne razumem zasto niko nema muslje a puna voda onih mreza za njih

Link to comment

imaš ih kod žara na karači, uvek je gužva

ja ih nisam jeo pa da ih ocenim

 

 

u lazurama je neki argentinac mišelin kuvar pravio meni, po meni fantastična klopa. do morinja nema boljeg restorana

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...