Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

:lol: Ne daj se, Urose i ne podlezi laznim carima novokomponovanih svetla reklama za banke i osiguravajuca drustva. Mocvarci te mrze zato sto ih gledas sa visine - sa Terazijskog grebena.
Da, oni imaju Mercator, a ja Kalemegdan, Dorcol, Varos kapiju, Sabornu crkvu, 2 butika Dragane Ognjenovic, DO Home, Narodni muzej i Narodno pozoriste.A sve to ukraseno Zelenim vencom. :P Edited by uros_s78
Link to comment
Istina. Baš sam gledao neki stan u 45-om, u zgradicama uz Savu. Deru ko besni, al je najbolje mesto za život.
kolko deru? zgradice su super, al cujem da je grijanje ocajno (a toplana blizu)i komarci...
Link to comment
kolko deru? zgradice su super, al cujem da je grijanje ocajno (a toplana blizu)i komarci...
40kvm 60.000e. Plus da se uloži bar 5 soma u renoviranje, jer su stare zgrade = puno.Novogradnje preko puta Piramide u pretprodaji rasprodate za 1600-1700e po kvm.
Link to comment
kolko deru? zgradice su super, al cujem da je grijanje ocajno (a toplana blizu)i komarci...
Ja sam čuo različita iskustva vezano za kvalitet grejanja, od zgrade do zgrade, zavisno od stanja cevi, podstanica itd. U 44om ni takvih problema nema. :D U leto prošle godine jedan moj prijatelj je u tim 4-spratnicama kupio stan od 64 kvm za 72.000. Sada traže 85.000-90.000 za takav stan, zavisno od stanja u kome se nalazi.
Novogradnje preko puta Piramide u pretprodaji rasprodate za 1600-1700e po kvm.
U 62om? Nisu normalni.
Link to comment
U 62om? Nisu normalni.
Preciznije, to je 63. blok. Svi stanovi prodati za mesec dana. Moj drugar kupio jednosoban tu, zvali ga iz firme koja gradi, nude mu 1850e na ruke, imaju kupca. Potpuno poludele cene u kraju.
Link to comment
Da, oni imaju Mercator, a ja Kalemegdan, Dorcol, Varos kapiju, Sabornu crkvu, 2 butika Dragane Ognjenovic, DO Home, Narodni muzej i Narodno pozoriste.A sve to ukraseno Zelenim vencom. :P
pa idi to da rechesh tamo kod amelije, di se shara po tarabama :Pa mi cemo sve to da ispregledamo chim predjemo most, ako, sudeci prema jutroshnjim vestima - ostane koji :rolleyes:
Link to comment
Kad krenu da rade i Gazelu, ostaće samo Brankov, a to se da blokirati.
aaa, ne, oni rachunaju da nabrzaka oprave tramvajski, da bi on od aprila (kad pochnu gazelu) mogao da uspeshno zamenjuje gazelu. nemam rechi. shalu na stranu :P, ovi ostali mostovi se ne pominju ni u teoriji. sad, nije da se ja neshto sekiram, u-selu-zivim-u-selu-radim, al mi ne deluje razumno nishta od toga. da su hteli, od 2iljadite na ovamo (7 godina!!!) mogli su da sazidaju bar 2 od 3, o kojima se govorilo: na banat, na banovo brdo, na nemanjinu. nishta od toga ochigledno, ali ne mogu da verujem do kog nivoa su u stanju da se prave ludi. tramvajski ce da menja gazelu!!! :rolleyes:
Link to comment
tramvajski ce da menja gazelu!!! :rolleyes:
Hoće. Videćeš kad ga oprave. 18 traka u svakom smeru, tramvaji, laki metro, drive-in cinema. heliodrom...Ja sam se već pozdravio sa svim prekorečnim drugarima. Videću ih kad završe rekonstrukciju mostova, dakle na proleće 2019.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...