Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

 
Braaaaaaaate...pojma nisam imao.
 
Ovo kao da je neko igrao zmiju na NokLi izbegavajuci kaplare.
 
Hvala za info [emoji4]
 
Da..ja..eto..sto kaze [mention=4190]Filozof manijak[/mention], meandriram [emoji4]
 
Onda ste i vi dobili ovo...
I da vam ga Vesić metne lifta kroz stepenište...







... Shiit has hit the fan

Link to comment
19 minutes ago, Frank Pembleton said:

Onda ste i vi dobili ovo...
I da vam ga Vesić metne lifta kroz stepenište...







... Shiit has hit the fan
 

 

koliko ce spratova da dodaju?  

Link to comment
21 minutes ago, Frank Pembleton said:

Onda ste i vi dobili ovo...
I da vam ga Vesić metne lifta kroz stepenište...







... Shiit has hit the fan
 

 

I must stand corrected..

 

Kaze mi supruga da nismo deo meander zgrade jerbo nas redenik nije fizicki spojen sa njom..mi smo ovaj nezavisni deo uz Bulevar Zorana Djindjica.

 

 

A sta ce Vesic da nam mece..mecu nam razni, mece njegov sef, mece nam i Vesara..nista spektakularno novo. Neka kradu i cimaju kada im se moze i nad pitomom stokom vladaju.

 

Inace, u nasem ce liftu neko da izgine uskoro..neka ga menja bilo ko..pa i sicVe :)

Link to comment
13 minutes ago, Frank Pembleton said:

Pa vi imate lifta, ovi nemaju...







... Shiit has hit the fan
 

 

Ok..i njima ce da ugrade lift i srede (ciganjskim, da proste komsije) grafitima ukrasene fasade..a zauzvrat ce im podici neki sprat iznad ? 

 

Nije to losa ponuda.

Link to comment
2 minutes ago, SNARC said:

 

Ok..i njima ce da ugrade lift i srede (ciganjskim, da proste komsije) grafitima ukrasene fasade..a zauzvrat ce im podici neki sprat iznad ? 

 

Nije to losa ponuda.

 

zauzvrat ce u bloku da bude preko 500 automobila vise... kolaps. 

Link to comment

juče me posao naveo da vozom odem iz rakovice do tošinog bunara. sišao sam niz stepenice, prošao kroz pasaž ispod pruge, obreo se pred firmom za reciklažu papira. u nameri da izađem na tošin bunar naišao sam na nešto poput favele u brazilu ili meksiku, africi. onoliko lagerovanog otpada, sklepanih kućeraka, blatnjavog prolaza, bosonoge dečurlije. prošao pored kokošinjca, para (izgledom starih) koji bleje u tošin bunar. pozdravio ih sa "dobar dan". otpozdravili.

 

nisam mogao da zamislim da to postoji u opštini koja se diči kulama i šoping molovima, poslovnim staklencima, koja ima za predsednika jednog humanistu (sa ili bez navodnika). znao sam da za "cigiš" (jebeš političkukorektnost) između pruge i GSP depoa pa sve do holidej inn-a, ovo me baš šokiralo. doduše, naznaku sam imao cunjajući ranije tošinim bunarom i okolinom, čekajući da mi se auto odradi kod "macure" ali, ovo je bilo previše.

 

nekad davno, kao klinac, imao sam priliku da vidim jad i bedu u zaleđu zgrada 1 - 5 u gepratovoj, kasnije, na dorćolu između skenderbegove i dunavske i oko bivše ložionice koje više nema. ali sada, ovo?

 

serem im se na sve fontane, šoping molove, popločane trgove i ostalo kad imaju ovo.

Edited by djordje geprat
  • +1 1
Link to comment
 
Ok..i njima ce da ugrade lift i srede (ciganjskim, da proste komsije) grafitima ukrasene fasade..a zauzvrat ce im podici neki sprat iznad ? 
 
Nije to losa ponuda.
Ovi jesu potpuno poludeli, no mislim (nadam se) da neće biti nadziđivanja.
Ali ova žvaka sa liftom i fasadom će sigurno da se proba.
Mislim da je tu glavna priča da se izgura i verovatno ukine to preduzeće "vojna ustanova" koje je dosta povoljno i ljudi su uglavnom zadovoljni, i da se svi uguraju u Gradsko stambeno i da se "poveća vrednost"...







... Shiit has hit the fan

Link to comment
juče me posao naveo da vozom odem iz rakovice do tošinog bunara. sišao sam niz stepenice, prošao kroz pasaž ispod pruge, obreo se pred firmom za reciklažu papira. u nameri da izađem na tošin bunar naišao sam na nešto poput favele u brazilu ili meksiku, africi. onoliko lagerovanog otpada, sklepanih kućeraka, blatnjavog prolaza, bosonoge dečurlije. prošao pored kokošinjca, para (izgledom starih) koji bleje u tošin bunar. pozdravio ih sa "dobar dan". otpozdravili.
 
nisam mogao da zamislim da to postoji u opštini koja se diči kulama i šoping molovima, poslovnim staklencima, koja ima za predsednika jednog humanistu (sa ili bez navodnika). znao sam da za "cigiš" (jebeš političkukorektnost) između pruge i GSP depoa pa sve do holidej inn-a, ovo me baš šokiralo. doduše, naznaku sam imao cunjajući ranije tošinim bunarom i okolinom, čekajući da mi se auto odradi kod "macure" ali, ovo je bilo previše.
 
nekad davno, kao klinac, imao sam priliku da vidim jad i bedu u zaleđu zgrada 1 - 5 u gepratovoj, kasnije, na dorćolu između skenderbegove i dunavske i oko bivše ložionice koje više nema. ali sada, ovo?
 
serem im se na sve fontane, šoping molove, popločane trgove i ostalo kad imaju ovo.
Inače plan je da se ta stanica pomeri sa druge strane Tošinog bunara, ova postojeća je preblizu tunelu i krivini.
Mislim da će tada biti i uklanjanje onog naselja.







... Shiit has hit the fan

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...