Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

ubeđen sam da oni neće tako lahko odustati. pa taj tc je za ovih 20 i kusur godina više uradio za diplomatske odnose srbije i kine nego svi naši ambasadori u pekingu i pola kineskih ovde

 

tu će napraviti novi stari tc, samo se nadam da će se ispoštovati neki minimumi vezani za parking mesta i ostalu komunalnu infrastrukturu

Link to comment
5 minutes ago, SNARC said:

 

Tesko da ce se pokretati visoka politika za plasman desetorazredne robe kineskog porekla. Dobice verovatno lokaciju na Ledinama ili u Borci ili gde vec da si sklepaju novi trzni centar i to je to.

Sem Kineza, ne verujem da u radijusu od 5km od pozara ima nekog ko iskreno zali sto se ovo desilo.

ja sam u radijusu od 5 kilometara i zalim iskreno.

 

 

ja kod mene vidim na kontra stranu, kao jugoistok ka jugu, sa beogradske strane, neshto kao beli oblak iznad zgrada, kao od linije   stanice ka mostaru, pa dalje unutra. ne deluje da su reflektori, jel se deshava neshto preko reke? da li mozda neko zagadjenje reflektuje?

Edited by gospa buba
Link to comment

Mogu da se kladim i da dobar deo prodavnica ima placene polise osiguranja od pozara i da iste sasvim slucajno datiraju od pre par meseci.

 

Puko nagadjanje naravno, ali po istom sablonu je sklonjen Depo u Bulevaru gde se sad gradi stambeno-poslovni kompleks.

Link to comment
5 minutes ago, gospa buba said:

 

ja kod mene vidim na kontra stranu, kao jugoistok ka jugu, sa beogradske strane, neshto kao beli oblak iznad zgrada, kao od linije   stanice ka mostaru, pa dalje unutra. ne deluje da su reflektori, jel se deshava neshto preko reke? da li mozda neko zagadjenje reflektuje?

utakmica na jenea

 

 

pa pretekao je onaj novi, beli tc

 

tih kinsekih drangulija sada ima po celom gradu. ne vidim problem, sem ako nije emotivne prirode

Link to comment
6 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

utakmica na jenea

 

aaa. da ne pitam koji sport, pitacu ko igra? :lolol:

 

(da ne kazem znachi jeste neko zagadjenje :tongue:)

Edited by gospa buba
  • Haha 1
Link to comment
2 hours ago, gospa buba said:

ja sam u radijusu od 5 kilometara i zalim iskreno.

 

 

ja kod mene vidim na kontra stranu, kao jugoistok ka jugu, sa beogradske strane, neshto kao beli oblak iznad zgrada, kao od linije   stanice ka mostaru, pa dalje unutra. ne deluje da su reflektori, jel se deshava neshto preko reke? da li mozda neko zagadjenje reflektuje?

 

Jel ovako nekako?

 

20210813_021323_crop_84_compress83.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...