Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

On 12.7.2021. at 14:55, Frank Pembleton said:

Zato sam i postovao...
Pre nekoliko godina sam pričao sa čovekom koji je bio nadzoremoji769.png na jednom od obližnjih gradilišta i čovek kaže:

"To je posao od plafon nedelju dana samih radova, sa dobrom pripremom.
Može i kraće ali onda skače cena ozbiljno, a nema potrebe.
Plus što bi i " pomogle" okolne firme jer njima igra... "

Tu priču o radovima na pruzi nije hteo ni da spominje, samo je rekao
" 21.vek smo, alo"







... Shiit has hit the fan
 

 

Radio sam na projektu gdje su upravo uvalili tunel ispod pruge (pruga Paris Montpellier). 

Da bi ga uvalli, prekinuli su saobracaj na pruzi jedan weekend ali je zato priprema trajala mnogo duze.

Znaci zaustavili  su saobracaj u petak a prvi voz je opet prosao vec u ponedeljak.

 

Ponekad je potrebno malo vise vremena (7 dana), to zavisi od konfiguracije terena. 

 

 

Link to comment

Evo ovdje imate kolio to sve traje (samo radovi) i kako se to radi.

 

 

60h sati ili 2 i po dana za ovaj prvi, laksi dio i 80h ili 3 i po dana za ovaj drugi komplikovaniji dio.

Edited by borris_
  • +1 1
Link to comment
 
Radio sam na projektu gdje su upravo uvalili tunel ispod pruge (pruga Paris Montpellier). 
Da bi ga uvalli, prekinuli su saobracaj na pruzi jedan weekend ali je zato priprema trajala mnogo duze.
Znaci zaustavili  su saobracaj u petak a prvi voz je opet prosao vec u ponedeljak.
 
Ponekad je potrebno malo vise vremena (7 dana), to zavisi od konfiguracije terena. 
 
 
Ali pazi sve ovo vreme se radi na toj pruzi i ta trasa je vrlo često bila u prekidu...
Ma mi sad svrdlamo vijuge u pokušaju da proniknemo kako ovi hoštapleri razmišljaju i šta su mogi...
Ma idiotizam...







... Shiit has hit the fan

Link to comment
Ali pazi sve ovo vreme se radi na toj pruzi i ta trasa je vrlo često bila u prekidu...
Ma mi sad svrdlamo vijuge u pokušaju da proniknemo kako ovi hoštapleri razmišljaju i šta su mogi...
Ma idiotizam...







... Shiit has hit the fan

nije im se ukazala prilika za u dzep i to je to. da je bilo profitabilno u tom smislu, uradilo bi se.

sent from novi mnogo jak bubamoto.

Link to comment

Dobro, svirka na šetalištu nije izmišljotina ovih štetočina ali sam siguran da će je "usavršiti" do nepodnošljivosti...To me plaši.

Svojevremeno sviraše tu i Siluete, Milan odn Limunovo drvo...beše to sasvim ok.

Splavovi...šta više reći na tu temu.

Link to comment

Ma bilo je...
No zadnje koje su bile su bile na platou na keju.
Naravno da je svrha ovoga da se hvale šetalištem koje je ona što im je bila kandidat na NBG nazvala "Knez Mihajlova na Novom Beogradu..."







... Shiit has hit the fan

Link to comment
19 minutes ago, gospa buba said:

odvezoshe? as in pobeda? :unsure:

sent from novi mnogo jak bubamoto.
 

Dokle god je Durst (?) vlasnik tog zemljista nije pobeda, samo odlozeno do daljeg, rekao bih za posle izbora....

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...