Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

Ne znam, meni je ovakav kakav je sasvim OK. Sviđa mi se centrali stub koji baca svetlo okolo... a fontana... pa ok, al da je neko drugi radi.

 

Jeste videli vi onu "fontanu" u Zemunu, Gospodska ulica? Ono... kako god da se to zove :isuse:

Link to comment
Ne znam, meni je ovakav kakav je sasvim OK. Sviđa mi se centrali stub koji baca svetlo okolo... a fontana... pa ok, al da je neko drugi radi.
 
Jeste videli vi onu "fontanu" u Zemunu, Gospodska ulica? Ono... kako god da se to zove :isuse:
Meni je žao što nikad nije proradilo ono "spuštanje" reflektora kad je magla npr.

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
6 minutes ago, Frank Pembleton said:

Meni je žao što nikad nije proradilo ono "spuštanje" reflektora kad je magla npr.

.... Shiit has hit the fan!
 

 

Nisam imao pojma da je to uopšte mogućnost!! :blink:

Link to comment
zar nema tamo onaj mala šahta de se prikopča crevo kad zalivaju cveće
 
doduše za fontanu i ne treba konstantni dovod vode, tu voda cirkuliše pomoću onih potapajućih pumpi
nosicu ja otkuce i sipati iz busa u krivini, nas 300-400 kuca i to je to!

ima ko zmaj da radi.

Sent from my Moto E (4) using Tapatalk


Link to comment
On 15.6.2021. at 18:35, ragasto said:

 

 

ovo što su obeležli kao 2. Skver Ruzveltove, Knez Danila i Dalmatinske je mesto gde se često dešavaju sudari i gaze pešaci.

Ako fontana bude pevala u nekom sporom ritmu možda će ljudi pažljivije voziti. :rolleyes:

Link to comment

nekakav crni dim kulja iza zgrade u koju moja zgrada gleda... tamo je iza bulevar zdjindjica... ima li nekih vesti o požaru u nivou fontane, samo u delu iza???

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...