Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

zato što prvima fali kanalizacija, a drugima vodovod

 

 

slažem se sa bubom, da bi fontana fino pasovala na skveru, doduše problem je ko je pravi znajući im estetske domete

:isuse:

 

Link to comment
zato što prvima fali kanalizacija, a drugima vodovod
 
 
slažem se sa bubom, da bi fontana fino pasovala na skveru, doduše problem je ko je pravi znajući im estetske domete
:isuse:
 
pazi, na tom krugu bi najbolje pasovao onaj meshtrovicev indijanac iz chikaga, da ga uzmemo chim ga kenseluju. al nema to shanse :sad:

Sent from my Moto E (4) using Tapatalk

Link to comment

dikan & vukoje tradicija 1/1

 

kakvi indijanci i kaubojci. sreća je da su dva puta stefana nemanju postavili u kasabi pa su valjda ispucali bonus

 

 

 

sad tek ima da se lupaju na ulasku u pariske komune kad ne budu videli kola od vode i led osvetljenja

  • +1 1
Link to comment
Jaglasam za DedaMraza jahača!

.... Shiit has hit the fan!


nemoj molim te taman sam mislila reshismo se kad me monstrum sachekao u zemunu na trgu, prljaviji nego ikad i nocu i danju :rolf:

Sent from my Moto E (4) using Tapatalk

Link to comment
2 hours ago, Singer said:

 

Izgleda da se ozbiljne pare obrću oko tih fontana...

A da, to znamo odavno. Još kad tamo namontiraju neku drečavo ljubičasto-narandžastu fontanu...neka. Upadam u neko nihilističko raspoloženje, nek sve ode u 3pm i to na što besmisleniji i spektakularniji način. 

Link to comment

Pri tome oni za tu fontanu (ako je fontana u pitanju) moraju da dovedu i vodu i biće jedno kvalitetno raskopavanje tog kružnog toka.
Sem ako nisu našli neki izvor ili gejzir baš tu...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

nishta problem, kod mene evo opet raskopavaju neshto (tradicionalno prosechno 1 godishnje), mada sam ja daleko da vuku vodu, ali nikad se ne zna.

fak! potpuno smo zaboravili vodu :rolf:

Sent from my Moto E (4) using Tapatalk



Link to comment

zar nema tamo onaj mala šahta de se prikopča crevo kad zalivaju cveće

 

doduše za fontanu i ne treba konstantni dovod vode, tu voda cirkuliše pomoću onih potapajućih pumpi

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...