Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

Jel zbog ovoga pre neki dan bio zatvoren početak bul Milutina Milankovića, tamo kod "crvene zmijuge"? Iz prolaza sam video masu ljudi da se skupila...

Neverovatno je to da čak i ako im se da da grade, oni moraju da grade više, bolje i jače nego što je prostorna celina... 

Tako je i tamo u Vojvođanskoj ubačena zgradetina od 9 spratova (na raskrsnici kod Rome) koja će da unakazi sve dalje u nizu i okolini
Fini čovek iz Rome uglavio zgradicu da ima smisla kao sama il za budućnost al eto... ima i ovih koji tako ne misle

 

 

Navodno "sinovi Matijevića" something, something dobri sa Tomom Nikolićem iz 3 pripizdine something something :ph34r:

Link to comment

Austrijska kompanija Durst, investitor na placu u Bloku 37, prihvatila je moju molbu da obustavi radove na ovom placu, povuče mašine i radnike dok u razgovorima koje ću sa njima u ime Grada Beograda da vodim ne pronađemo najbolje rešenje za građane, grad Beograd i samu kompaniju, rekao je zamenik gradonačelnika Goran Vesić, a prenosi Beoinfo.

 

„Кada sam dobio izveštaj inspekcije koja je konstovala da su svi radovi u bloku 37 urađeni u skladu sa zakonom sastao sam se sinoć sa predstavnikom austrijske kompanije Durst. Rekao sam im da je zgrada za koju su dobili građevinsku dozvolu, na osnovu GUP iz 2003. i 2009. godine, neprimereno velikih gabarita za tu lokaciju“, izjavio je Vesić gostujući u jutarnjem programu TV Studio B.

 

Razgovaraću sa građanima koji žive u Bloku 37 i koji su opravdano uznemirani i u čije sam ime molio investitora da prekine radove. Naravno da neću da razgovaram sa političkim prevarantima koji su bili deo vlasti koja je usvojila urbanistički plan koji je dozvolio ovu monstrum zgradu, a koji su pokušali da se okoriste o ovaj protest. Ali navikao sam na to da rešavam probleme koje su nam ti bivši funkckoneri, sitni politikanti, ostavili od Petog parkića do parka na Banovom brdu ili vračarskih građevina“, poručio je zamenik gradonačelnika.

 

https://rs.n1info.com/vesti/vesic-investitor-u-bloku-37-prihvatio-moju-molbu-da-obustavi-radove/?fbclid=IwAR133LKOZjtJT27zFlhuPA5q365CpYS9bGzESlhMGAZGqWIIioypkfruj2o

 

Zamenik gradonačelnika Beograda Goran Vesić kaže za N1 da je obišao radove u Bloku 37 i tvrdi da su zaustavljeni.

„Pitao sam ih, oni su rekli da su zatrpavali neke rupe koje su ostale da ne bi neko upao u te rupe, da su to završili i danas možete da vidite ono što sam ja video pre pola sata, da su svi radovi zaustavljeni, da su sve mašine parkirane i da na svim ogradama stoji natpis da su radovi privremeno obustavljeni, tako da je investitor očigledno ispoštovao i održao svoju reč, a video sam i da su objavili zvanično saopštenje da obustavljaju radove i da će sačekati neko konačno rešenje sa gradom, koje bi trebalo da bude u interesu građana i grada i samog investitora“, rekao je Vesić.

 

 

Durst development doo Beograd, investitor objekta u Bloku 37 protiv čije izgradnje protestuju građani tog dela grada, saopštio je da obustavlja sve radove do daljeg.

Kako se navodi u saopštenju te kompanije, oni to čine kao „izraz dobre volje prema Gradu Beogradu i stanarima Bloka 37“.

 

https://rs.n1info.com/vesti/investitor-odustajemo-od-gradnje-u-bloku-37-dok-se-ne-resi-situacija/

Edited by Milosh76
Link to comment

Sa velikom pažnjom ću ispratiti rezultate predstojećih izbora na njihovom glasačkom mestu, pa onda dati sud o opštoj jadnosti.

Sve godine pominje sem godine izdavanja građ.dozvole. :rolleyes:

Edited by Zabalujev
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...