Jump to content
gospa buba

NOVI BEOGRAD

Recommended Posts

namenski
6 hours ago, beta kentauri said:

ovo se konkretno odnosilo na beograd/novi beograd a ne na celu srbiju.

A i ako su Beograd/Novi Beograd zbrinuti, da nakrivimo kapu... :s_d:

Frank Pembleton
On 16.2.2019. at 15:57, Willow said:
On 16.2.2019. at 14:03, Frank Pembleton said:
Proveri lokaciju, ne znam gde bi moglo u bloku 70 , da se gradi nešto?
A možeš da prošvrljaš Beobuild  forumom , moja su iskustva da tamo prvo osvane...
E i javi ako nađeš nešto...

Možda se radi o onoj livadi pored kineskog tržnog centra. Geometri su dolazili da premeravaju parcelu i tom prilikom je rečeno da se na tom mestu planira izgradnja stambeno-poslovnog objekta. Ne znam samo kako im se oni strujni dalekovodi uklapaju u priču.

Sad nadjoh slike...

tz5JU3l.png

RiUcsMQ.jpg

Milosh76

Beograd -- Zbog problema sa parkiranjem, stanari blokova 19, 19a, 21, 22, i 23 skupljaju potpise za uvođenje parking zone.

Žitelji ovog dela Novog Beograda imaju velikih problema da pronađu parking mesto tokom celog dana.

Probleme prave "došljaci". Naime, veliki broj zaposlenih koji rade na Novom Beogradu, svoje automobile ostavlja oko njihovih zgrada, gde je parking besplatan. Zbog toga veliki broj žitelja ovog dela grada nemaju gde da ostave svog ljubimca na četiri točka.

Očigledno, žiteljima ovih blokova je prekipelo da kruže oko zgrada traže jedno prazno mesto. Pišu peticiju, a prikupljaju se i potpisi da nadležnim gradskim službama predaju zahtev da se ovi blokovi zoniraju. U tom slučaju, oni bi plaćali parkiranje vozila, a "došljacima" bi bilo ograničeno vreme za parkiranje.

Ima sve da zoniraju!

Edited by Milosh76

Frank Pembleton
2 hours ago, Milosh76 said:

Beograd -- Zbog problema sa parkiranjem, stanari blokova 19, 19a, 21, 22, i 23 skupljaju potpise za uvođenje parking zone.

Žitelji ovog dela Novog Beograda imaju velikih problema da pronađu parking mesto tokom celog dana.

Probleme prave "došljaci". Naime, veliki broj zaposlenih koji rade na Novom Beogradu, svoje automobile ostavlja oko njihovih zgrada, gde je parking besplatan. Zbog toga veliki broj žitelja ovog dela grada nemaju gde da ostave svog ljubimca na četiri točka.

Očigledno, žiteljima ovih blokova je prekipelo da kruže oko zgrada traže jedno prazno mesto. Pišu peticiju, a prikupljaju se i potpisi da nadležnim gradskim službama predaju zahtev da se ovi blokovi zoniraju. U tom slučaju, oni bi plaćali parkiranje vozila, a "došljacima" bi bilo ograničeno vreme za parkiranje.

Ima sve da zoniraju!

Jbga tu ima raznih misljenja, dosta ljudi npr iz 21-og je za tu varijantu gde oni dobijaju mesecne "markice" i ovim "povremenim " postaje preskupo parkiranje...

kud u maglu Simoviću

problem je što neće urediti parking mesta unutar bloka, već će samo označiti ulice unutar kojih bi bila zona

onda će ovi povremeni “izmišljati” mesta za parking

a markice će plaćati kao i svi

Milosh76

Markica je oko 400 dinara mesecno i ne mora niko da je kupi ako nece. A da je kupe mogu samo stanari

Frank Pembleton
10 minutes ago, Milosh76 said:

Markica je oko 400 dinara mesecno i ne mora niko da je kupi ako nece. A da je kupe mogu samo stanari

Valjda je tako, i ja sam tako shvatio, na osnovu adrese stanovanja...

Milosh76

Adrese iz lk i saobracajne... Sve se zavrsi za 5 min u Parking servisu

zema

šta ovo lupa/udara? čuo sam i pre neku noć, kao neka mašina.

kud u maglu Simoviću

+1

ja mislio ovi kinezi do mene, al mi deluje da dolazi zvuk iz pravca old merkatora/zemuna

ragasto

Baš odatle...mislim da je ono gradilište između Energoprojekta i fensi zgrada.

kud u maglu Simoviću

nije od njih

Lezilebovich

Pre neki dan na slicnu temu su pisali u nekim novinama da je buka od radova na stanici Tosin Bunar. Da li vam se to uklapa lokacijski ?

renne

Da. Tako nekako, odatle se čuje
Kao da pobijaju šipove