Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

13 minutes ago, Willow said:
2 hours ago, Frank Pembleton said:
Proveri lokaciju, ne znam gde bi moglo u bloku 70 , da se gradi nešto?
A možeš da prošvrljaš Beobuild  forumom , moja su iskustva da tamo prvo osvane...
E i javi ako nađeš nešto...

Možda se radi o onoj livadi pored kineskog tržnog centra. Geometri su dolazili da premeravaju parcelu i tom prilikom je rečeno da se na tom mestu planira izgradnja stambeno-poslovnog objekta. Ne znam samo kako im se oni strujni dalekovodi uklapaju u priču.

Moguće, sećam se priče kako su stanari pisali prijave, zašto je to zapušteno, i to. Dok im je neko iz zelenila rekao pa to vam je "priprema terena" grad/opština namerno zapusti neki deo da bi mogli da odrade PR: Pa bolje je bilo šta nego ovo ruglo... 

Naravno to "bilo šta" je neki monstrum od zgrade koji će se prikopčati na postojeću infrastrukturu...

Link to comment
26 minutes ago, beta kentauri said:

sva sreća pa se ti kao stručnjak brineš za postojeću infrastrukturu i buduće priključke na istu.

:zeka:

Misliš da ne bi trebao da se brinem?

Ne kao stručnjak nego kao korisnik iste?

Link to comment
2 minutes ago, Frank Pembleton said:

Misliš da ne bi trebao da se brinem?

Ne kao stručnjak nego kao korisnik iste?

mislim da se o infrastrukturi, planiranju i projektovanju mreža, sasvim lepo brinu stručnjaci koji od tog posla leba jedu, a ti ako si dokon slobodno možeš da se brineš.

 

Link to comment
12 minutes ago, beta kentauri said:

mislim da se o infrastrukturi, planiranju i projektovanju mreža, sasvim lepo brinu stručnjaci koji od tog posla leba jedu, 

 

 Ne bih da vam se mešam u raspravu, hteo sam samo da primetim koliko ova izjava u Srbiji danas zvuči nadrealno

Link to comment
18 minutes ago, beta kentauri said:

mislim da se o infrastrukturi, planiranju i projektovanju mreža, sasvim lepo brinu stručnjaci koji od tog posla leba jedu, a ti ako si dokon slobodno možeš da se brineš.

 

:ajde:

Link to comment
1 hour ago, beta kentauri said:

mislim da se o infrastrukturi, planiranju i projektovanju mreža, sasvim lepo brinu stručnjaci koji od tog posla leba jedu, a ti ako si dokon slobodno možeš da se brineš.

 

A kako ti stručnjaci brinu, i koliko brinu ako investitor prekorači spratnost objekta za recimo tri sprata nije valjda da mu daju lufta 50% pa on i ako to uradi opet nema razloga za brigu?

Inače pod infrastrukturom mislim i na saobraćajnice i parking mesta...

Link to comment
6 hours ago, beta kentauri said:

mislim da se o infrastrukturi, planiranju i projektovanju mreža, sasvim lepo brinu stručnjaci koji od tog posla leba jedu, a ti ako si dokon slobodno možeš da se brineš.

 

E, ako su strucnjaci onda mirno da spavamo... :isuse: 

Link to comment
On 16.2.2019. at 15:57, Willow said:
On 16.2.2019. at 14:03, Frank Pembleton said:
Proveri lokaciju, ne znam gde bi moglo u bloku 70 , da se gradi nešto?
A možeš da prošvrljaš Beobuild  forumom , moja su iskustva da tamo prvo osvane...
E i javi ako nađeš nešto...

Možda se radi o onoj livadi pored kineskog tržnog centra. Geometri su dolazili da premeravaju parcelu i tom prilikom je rečeno da se na tom mestu planira izgradnja stambeno-poslovnog objekta. Ne znam samo kako im se oni strujni dalekovodi uklapaju u priču.

Sad nadjoh slike...

tz5JU3l.png

RiUcsMQ.jpg

Link to comment

Beograd -- Zbog problema sa parkiranjem, stanari blokova 19, 19a, 21, 22, i 23 skupljaju potpise za uvođenje parking zone.

 

Žitelji ovog dela Novog Beograda imaju velikih problema da pronađu parking mesto tokom celog dana.

 

Probleme prave "došljaci". Naime, veliki broj zaposlenih koji rade na Novom Beogradu, svoje automobile ostavlja oko njihovih zgrada, gde je parking besplatan. Zbog toga veliki broj žitelja ovog dela grada nemaju gde da ostave svog ljubimca na četiri točka.

Očigledno, žiteljima ovih blokova je prekipelo da kruže oko zgrada traže jedno prazno mesto. Pišu peticiju, a prikupljaju se i potpisi da nadležnim gradskim službama predaju zahtev da se ovi blokovi zoniraju. U tom slučaju, oni bi plaćali parkiranje vozila, a "došljacima" bi bilo ograničeno vreme za parkiranje.

 

Ima sve da zoniraju!

Edited by Milosh76
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...