Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

5 minutes ago, Блок_64 said:

 

Орворио сам налог на фб само да би јебо ову багру и прозивао.

Право је то уживање.

 

:Hail:

Link to comment

Naravno JKP Zelenilo će po nalogu mesnog SNS odbora da radi ono što inače treba da radi jer svi mi plaćamo to JP.

Samo će mesni odbor SNS da se hvali kako eto oni sve preduzimaju...

Link to comment

ako ce blokovi da im veruju, to je onda s njihive strane dobar potez. nema tu shta, mozesh samo da se chudish. ja mislim da sns moze da utera narod u zadruge i uvede obavezni otkup sa.chupanjem brkova, bez ikakvih problema. uvede shtafetu mladosti i slet. kod zaboravljanja istorije je najlepshe shto se sada jednako zaboravlja sve, takvo vreme doshlo, previshe podataka, malo diska :D

kad se to desi srbima, za manje od pola veka, za mog zivota, moje staro jugoslovensko srce peva :hihi:

sent from bubamoto

Link to comment
10 hours ago, gospa buba said:

ako ce blokovi da im veruju, to je onda s njihive strane dobar potez. nema tu shta, mozesh samo da se chudish. ja mislim da sns moze da utera narod u zadruge i uvede obavezni otkup sa.chupanjem brkova, bez ikakvih problema. uvede shtafetu mladosti i slet. kod zaboravljanja istorije je najlepshe shto se sada jednako zaboravlja sve, takvo vreme doshlo, previshe podataka, malo diska :D

kad se to desi srbima, za manje od pola veka, za mog zivota, moje staro jugoslovensko srce peva :hihi:

sent from bubamoto
 

 

 

Ти што ће као да чисте у мајцама снс-а су они које је снс и запослио и увалио државне службе тако да им је ово радни задатак.Искрено ко их јебе треба их само зајебавати.

Link to comment
On 5.10.2018. at 21:39, Svarog said:

and now for something completely different...

 

NBG blokovi u muzičkom spotu, odlični Jon Hopkins:

 

Extra!

Očekivao sam na početku da će da uđe kod Apua u radnju.

 

Gde se ono na kraju fajtaju? Zmaj?

Link to comment

Pa ok, lik ionako reklamira prodaju sa "navali narode, još malo pa nestalo"! 

 

Ova crna ko Sauronova, kad vaspostavi konekciju sa onom Sarumanovom na Savi, moraćemo baciti Vesića i prsten u neki vulkan. 

Link to comment
52 minutes ago, Valkyrie said:

Pa ok, lik ionako reklamira prodaju sa "navali narode, još malo pa nestalo"! 

 

Ova crna ko Sauronova, kad vaspostavi konekciju sa onom Sarumanovom na Savi, moraćemo baciti Vesića i prsten u neki vulkan. 

 

U grotlo deponije u Vinči?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...