Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

Malo iskustva sa firmom MRPVC Sistem... elem kod njih sam uzeo pvc prozor sa komarnikom i roletnom. Prozor su uspeli da ubace u zid tako sto nije u ravni sa samim zidom. Naime trebalo je da malo istemuju zid i da ga postave na mesto gde prozor treba da stoji. Oni to nisu uradili. Da stos bude veci, cak su ga i neravno ubacili. Moja je greska sto nisam obratio paznju i gledao ih dok su radili. Moler je uspeo da to nekako sanira tako sto je popunio rupu i sad imam mali stepenik od nivoa prozora do zida oko 1cm. Zvao sam ih i radnica je rekla da ce prijaviti u centrali, sto ne znam da li je uradila. Da su mi rekli da treba da doplatim za stemovanje, pa ok, ali oni su mangupski ostavili sve kako ne treba i otisli...

 

Ne bi to bilo nista strasno, da nisam probao da podignem komarnik veceras i uspeo sam da ga "izvalim" iz lezista jer debili nisu zasrafili/silikonirali donji deo komarnika nego samo u gornjem delu.

 

Sutra cu im se mame mamine samo da se otvori radnja.

 

SAVET: gledajte sta rade majstori i pripremite stanglu sa zardjalim ekserima za svaki slucaj...sigurno ce vam trebati u nekom trenutku!

 

APSOLUTNA ANTIPREPORUKA !

Edited by Milosh76
Link to comment
  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    522

  • Блок_64

    498

  • kud u maglu Simoviću

    407

4 minutes ago, Milosh76 said:

Prozor su uspeli da ubace u zid tako sto nije u ravni sa samim zidom. Naime trebalo je da malo istemuju zid i da ga postave na mesto gde prozor treba da stoji. Oni to nisu uradili. Da stos bude veci, cak su ga i neravno ubacili.

 

APSOLUTNA ANTIPREPORUKA !

 

Мени ово говори да су лоше узели мере за прозор.Када узмеш добро мере ниједан зид не мора да се штемује.

Edited by Блок_64
Link to comment

Sta god da su uradili, morali su da odrade na licu mesta kako valja.

 

Lik je merio na raznim mestima stari prozor i zapisivao bog zna kako, a sta je on njima preneo kao mere to stvarno ne znam. Jos su neujednaceno izbacili prozor. A mogli su to da rese stemovanjem spoljnog zida, ali su gospoda zurila ili se uplasila od armiranog betona.

 

To sam resio, ali komarnik da ne zalepe... to je vec bezobrazluk... 2 srafa ili silikon celom duzinom... bas stoka

Link to comment

Вероватно тај који је узимао мере није никада у животу видео мртви шток на прозору нити зна шта је то па се одатле и појавио проблем.

Кажем вероватно јер је све то на основу предпоставке пошто нисам видео твој стари прозор.

Link to comment

Ja kad sam zvao za onaj stan u 21-om ti mrpvc su mi delovali baš neozbiljno...
Sad je sezona i verovatno ubacuju u proces i slabo iskusne...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
1 minute ago, Frank Pembleton said:

Ja kad sam zvao za onaj stan u 21-om ti mrpvc su mi delovali baš neozbiljno...
Sad je sezona i verovatno ubacuju u proces i slabo iskusne...



... Shiit has hit the fan...
 

 

Уложили су пуно у маркетинг задњих пар година (мислим на мрпвц) вероватно им се то вратило кроз доста посла и јако лошу завршну израду.

Link to comment

Nije preporuka, nasao sam ih preko neta, malo gledao komentare po netu, delovali su ozbiljno i profesionalno.

 

Bas me zanima koju ce bajku da mi ispricaju sutra u 9 kad ih budem zvao... jedva cekam. Imaju srecu sto ne rade sada inace bi imali velikih problema koliko sam bio besan.

Realno dodje lik sa pistoljem za silikon i to resi za 20 sekundi ili usrafi 2 srafa i izadje napolje, ali jbt... tako glupu stvar da ne urade, to ne razumem.

Link to comment

jbg. meni kad su radili(doduše za celu gajbu) lovu im nisam dao unapred, 1/3 je bila po završenom poslu. došao je tip koji je premeravao i kad su završili i njemu sam isplatio ostatak. jedino osiguranje kod takvih poslova je kod isplate, mada ni to ne garantuje mnogo toga

 

 

 

Link to comment

Bili su brzi i efikasni...za prozor sam sam kriv i to je reseno... osim ako ne krene da magli i da se javlja kondenz... a ovo za komarnik je cist bezobrazluk... 2 srafa desno i dva srafa levo...to je bukvalno 2 minuta posla...

 

Kako si ti zadovoljan ?

Link to comment

prilično. sad se "patim" sa jednim, valjda ne hvata dobro donju bravicu kad je na kant otvoren. otvara se i dole(u tri tačke)

mimo toga je ok, vreme za bilo kakvu reklamaciju je odavno prošlo pa ću morati da se sam pozabavim time

Link to comment

Epilog je da je "divljanje" izazvalo reakciju, majstori dosli, objasnili zasto nije mogao prozor do kraja da udje, priznao gresku sto nije usrafio komarnik i to je to.

Svakako mi nece opet raditi pvc, a imam lepa 2 prozora, dupla, ukupne sirine 3 metra...

Link to comment

Pa nema on sta da objasnjava zasto je ispalo tako, to mora da ispadne lepo i nikako drugacije.Taj koji uzima  mere treba da kaze sta i kako da se sredi da bi to bilo kako treba. Tako su bar meni radili, prvo dosla ekipa koja je izbila sve prozore, cak su se oko jednog i posteno mucili, jer je tu kucu deda zidao jos '75 pa je na tom prozoru ostavio i rupu za roletnu koju iz nekog razloga nije stavio pa su stavljane neke daske i stafne :frust:i stavljen taj prozor, a to ne pamti niko pa ni moj cale da je tako radjeno.Posle dosla druga ekipa i sve odradila i evo vec 4 godine sve radi kao podmazano. 

 

Vadili bi oni taj prozor sve pevajuci i odradili to kako dolikuje, mnogo si fin izgleda :D

Link to comment

E pa greska u koracima sa tom kaparom ili platis sve odmah ili na kraju panda vidis kako moze sve da se resi :D Nikad mi nisu bili jasni majstori koji traze kaparu, uvek ih pitam hoces sve odmah ili na kraju i nikad problema,ti sto traze e daj mi nesto da znam da ces da radis dobiju kafu i rakiju da ne bude da su bez veze dolazili, ni meni niko ne daje 100e od plate kao kaparu da bih dobro radio tekuci mesec :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...