Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    522

  • Блок_64

    498

  • kud u maglu Simoviću

    407

Sa majstorima ako nije drugarski nikako ne valja, volim ja da se motam dok rade, tako sam imao avanturu kad smo menjali sobna vrata, ja sam mislio bice plug and play kao i majstor dok nije izvadio stara vrata :ph34r: ko je zidao nije se proslavio covek se mucio kao Isus da sve to ispadne, a da sam ga ostavio samog ko zna na sta bi to licilo, jer stok je nekako neobicno kriv :laugh: niko jos ne zna za takvo geometrijsko telo, vanbracni sin pravougaonika i trapeza. 

 

Ali ispalo je 

 

vaEyWMi.jpg

 

Ali osedeli smo i majstor i ja 

Link to comment
12 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

jbg. meni kad su radili(doduše za celu gajbu) lovu im nisam dao unapred, 1/3 je bila po završenom poslu. došao je tip koji je premeravao i kad su završili i njemu sam isplatio ostatak. jedino osiguranje kod takvih poslova je kod isplate, mada ni to ne garantuje mnogo toga

 

 

 

Tebi su radili MRPVC? Cinilo mi se da si mi neke druge preporucivao?

Meni su oni "otpali" kad su mi rekli da moram da se obavezem da ce mi oni raditi prozore da bi dosli da premere...Takve sam precrtavao odma...

 

Link to comment
3 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

@Braća Strugacki “tigar” lepak sa keramičkih pločica da skinem acetonom ili benzinom?

 

ili nečim trećim

 

taj lepak je otporan na ulje, tako da benzini nisu od koristi

 

aceton + težak fizički rad

 

Link to comment
1 hour ago, Braća Strugacki said:

 

taj lepak je otporan na ulje, tako da benzini nisu od koristi

 

aceton + težak fizički rad

 

 

 

Ima li smisla zagrejati ga fenom? Običnim ili čak onim za skidanje farbe?

Link to comment
7 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

@Braća Strugacki “tigar” lepak sa keramičkih pločica da skinem acetonom ili benzinom?

 

ili nečim trećim

 

Mozes i nitro razredivacem.

A mozes i da ga zapalis pa kada izgori samo ostruzes spahtlom :D.Salim se ne pokusavaj.

Link to comment
8 hours ago, SDSG said:

 

 

Vadili bi oni taj prozor sve pevajuci i odradili to kako dolikuje, mnogo si fin izgleda :D

 

 

Bas to.

Sada sam sasvim siguran da je idiot uzeo pogresnu meru.

Link to comment

Da nisam prosao kroz to rekao bih ok, mozda je los zid i tako to.Al kao sto rekoh meni su poslali ljude koji su vadili stari prozor i tek onda uzimali mere, a nisu neki majstori na glasu niti su skupi. Imali su golu rupu bez prozora da prema njoj urade prozor o da mi kazu pa nije moglo bolje, tacno bi ga skidali i nov postavljali. 

Link to comment

Nije obavezno da se vadi prozor da bi se uzela tacna mera,ali mera da se uzima i spolja i unutra i mora da zna gde meri i sta meri sto definitivno ovi nisu znali.

Naravno ja se slazem sa tobom da bi ih naterao da ga vade i donesu novi.

Link to comment

Ja sam u jednom stanu imao situaciju da je bio "zub" na gornjoj ivici, ne sećam se da li je komšija koji je psr mrseci pre toga stavio pvc, došao i rekao majstoru na merenju ili je ovaj koji je merio provalio/znao za caku...
Jbga takav im je posao, ionako im je margina profits dovoljno velika, nek rade ponovo... Bar je suvo vreme...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...