Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

Možemo da počnemo čim uzmemo termin a to treba da bude odmah jer je navala gora nego za koncert Ace Lukasa.Breaking News sa Ade: slobodni su četvrtak i petak u 19h! Cijena 4500 dinara u šta je uključen PDV kao i 8 propusnica za ulazak kolima.Na Adi je nedostatak to što je dolazak peške stvarno 1 ultra cimanje. Međutim, svako ko nema auto može u najgorem slučaju da sačeka motorizovane učesnike na rampi.Kafanski deo bi mogao da se odradi u Adi Safari koja je odmah tu, ili na nekom od savskih splavova koji su malo dalje.Ajd javljajte.
Moze. Meni odgovaraju sve varijante. Najvise mi odgovara Kolos ali ako vecini odgovara nesto drugo necu plakati za njim. I dajte da se organizujemo odmah za ovu nedelju, ucrvljao sam se bez fudbala a i kilaza je pocela opasno da preti.edit: aaaaaaa, sad sam se setio da imam nekih obaveza ovog cetvrtka. :( Edited by harper lee
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Prodato i što se mene tiče. Požurite sa potvrdama, pa da pozovem čoveka sutra.PS novobeogradska ekipa neka ukalkuliše pandemonijum koji se petkom predveče dešava na Gazeli.Edit tj. taktičko-tehničke karakteristike:- veštačka trava sa dovoljnom količinom granula- teren solidne veličine, sa matinelama (6 na 6 je obavezno ako vam se živi)- odlične svlačionice, ko hoće može u teretanu posle utakmiceNedaševići, Harper, Flegmo i Strvina su već igrali tamo pa mogu da vam potvrde. Inače, balon na Nedi je poprište najantologijskije od svih antologijskih scena sa forumskog fudbala. U pitanju je naravno scena sa Larssonom i matinelom.

Edited by beowl
Link to comment

Ja bih svakako voleo da izbegnem petak kao termin, vise mi odgovara cetvrtak ili sreda u Kolosu.S druge strane, mene do decembra nema sigurno.

Edited by smorenko
Link to comment

Meni slicno kao i Zokiju slabo igra petak, al termin je dobar. Ja sam za Adu i cetvrtak, al dolazicu i petkom ako treba (mada su vece sanse da otkazujem petkom nego cetvrtkom)...Mislim da je Ada i po ceni i po terminu najbolja opcija...Najveca mana je guzva petkom oko Gazele, Mostara, Sajma i Ade u vreme dolaska... Cetvrtkom je to mnogo manje :)

Edited by adasevic
Link to comment

Da se ubaci 1 kvalitetan pooll i da se glasa izmedju cetrtoka™ i drugara na robinzona™. S obzirom da je termin dosta rano u odnosu na dosadasnje cak i sa trecim poluvremenom necemo ici kao zombiji u petak na posao ako se odlucimo za cetvrtak, a ovi sto petkom idu u stetu™ moci ce da spoje lepo i lepo, korisno i korisno, lepo i korisno i korisno i lepo. Sad kad smo suzili izbor na balon mozemo i da se kurciramo s poolllovima. :)

Link to comment

Ja bih apelovao da se požuri, postigne dogovor, ostvari kompromis, raščisti neraščišćeno, odvoji žito od kukolja, donese odluka, uspostavi red, ustanovi poredak i izabere rukovodstvo.

Link to comment

Mozda je to resenje - pustis 1 termin da ode pa onda nemamo alternativu :lol: Za cetvrtak1)smorenko2)aca3)ja4)goofsZa petak:1)flegma2)filipenko3)harper (mada mu igra i cetvrtak)4)beowl (mada mu igra i cetvrtak)Ajd ostali izjasnjavajte se...Meni je cetvrtak blizi srcu jer bi da ostanem u kafani posle, a petkom ce to retko biti slucaj...

Link to comment
  • radisa unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...