Jump to content
IGNORED

Frizure


MarlaSinger

Recommended Posts

Vala, kako mene usra lokalna frizerka pre neki dan, bolje bi mi bilo da ne rade ni ovde. 
Farbala mi tzv izrastak i omaši boju u pm, jeziva sam. 
pa kako bre toliko? jel mozesh da se prenamazesh nekako sama u svoje?

ti si majka male dece, ti mozesh sve! :D

sent from bubamoto

Link to comment

Pa što sam onda išla kod frizera, jebemu. 

Sama sam kriva što sam nestrpljiva pa se zaletela tu umesto na provereno mesto. Rekla joj izrastak samo malo svetliji od moje kose, da bi se bolje uklopio s pramenovima - ona ubode neku lešnik-bakar shitinu, ispala sam baš nekako socko. Sačekaću da vidim oće li se unormaliti posle tri-četiri pranja ili da idem na premaz. 

Link to comment
Meni se više svidja ova druga. Budite srećne, kod mene frizeri ne rade od pre nove godine pa do 12 aprila, pa ni na crno. Izgledam ko strašilo. Kosa niti je duga, niti kratka, već u onom najgorem stadiju izmedju. 

Rade na crno (ako znas koga da znas).

Ja sam svoj majstor vec 20+ godina, pa me ne brine...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
22 minutes ago, jms_uk said:


Rade na crno (ako znas koga da znas).

Ja sam svoj majstor vec 20+ godina, pa me ne brine...


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Gde si ti, u Hampstead Heathu? Pa tamo sam usao i na kafu unutra prosle nedelje. Elita tamo!

Link to comment
3 hours ago, Valkyrie said:

Pa što sam onda išla kod frizera, jebemu. 

Sama sam kriva što sam nestrpljiva pa se zaletela tu umesto na provereno mesto. Rekla joj izrastak samo malo svetliji od moje kose, da bi se bolje uklopio s pramenovima - ona ubode neku lešnik-bakar shitinu, ispala sam baš nekako socko. Sačekaću da vidim oće li se unormaliti posle tri-četiri pranja ili da idem na premaz. 

 

Daj fotku kose da vidimo da li preterujes! :D 

Zvuci kao da ti je dala Energizer Bunny boje.

Edited by dragance
Link to comment
3 hours ago, Valkyrie said:

Pa što sam onda išla kod frizera, jebemu. 

Sama sam kriva što sam nestrpljiva pa se zaletela tu umesto na provereno mesto. Rekla joj izrastak samo malo svetliji od moje kose, da bi se bolje uklopio s pramenovima - ona ubode neku lešnik-bakar shitinu, ispala sam baš nekako socko. Sačekaću da vidim oće li se unormaliti posle tri-četiri pranja ili da idem na premaz. 

 

heh, mene je tako jednom mastoviti neprovjereni frizer unakazio, isla sam na pramenove, on imbecil krenuo da nanosi blans maltene spahtlom i zajebao me prilicno trajno. plus je sto se sad kuci blajham i farbam, rezultat je ok, necu ni da se vracam na pramenove.

Link to comment

Ma definitivno nije svaki frizer dobar kolorista, zapravo ih dosta ne dobacuje dalje od ehotona za babe ili kolor šampona iste boje kao kosa. 

Kad sam izlazila iz crne, moja drugarica koja je frizerka mi je izvukla boju tako da bude potpuno prirodan prelaz bez trunke crvenog pigmenta. Ali ona zna šta radi... Ova kod koje sam sad išla ima jednu prednost - salon joj je bukvalno preko puta zgrade. Inače mi jednom ispekla uvo dok me fenirala, eto sad se i toga setih a bila sam potisnula, kao znak dobre volje. 

Link to comment

@morgana

Kakva je razlika izmedju blajhanja i pramenova? 

 

Zadovoljna sam svojom bojom, najbelja je od svih frizera a sama sam od muke naucila da se farbam. Za 3. 5 sata je i ofarbam, operem, osusim i ispeglam a kod frizera to traje minimum 4 sata. 

 

 

Al volela bih da je manje zuta. Imaju onaj ljubicast sampon medjutim mnogo susi kosu. Kao i prelivi. 

Link to comment
 
Gde si ti, u Hampstead Heathu? Pa tamo sam usao i na kafu unutra prosle nedelje. Elita tamo!

Hahaha! That’s a good one!

Nisam, ali osoba koja je frizirana jeste taj kraj.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
23 minutes ago, mustang said:

@morgana

Kakva je razlika izmedju blajhanja i pramenova? 

 

Zadovoljna sam svojom bojom, najbelja je od svih frizera a sama sam od muke naucila da se farbam. Za 3. 5 sata je i ofarbam, operem, osusim i ispeglam a kod frizera to traje minimum 4 sata. 

 

 

Al volela bih da je manje zuta. Imaju onaj ljubicast sampon medjutim mnogo susi kosu. Kao i prelivi. 

 

blajhanje moze da se odnosi bilo na svu kosu bilo na pramenove. 

Link to comment

Da da da.. Thx. 

 

 

Moja drugarica dobija sede sad, ne znam sta se opteretila, ja je ubedjujem da to nije bitno u zivotu, al ona to bas tesko prima. 

Ja osedela na jednoj strani glave preko noci a ni 20god.nisam imala. So what... 

  • +1 1
Link to comment

ja jedva cekam da osijedim. imam crveni pigment pa mi kosa umjesto bebi plave kojoj tezim bude zuta ako se ne blajham. mogla bih da koristim i one specijalno plave, 11 i 12, koje u sebi i imaju blans, ali te su mi nijanse previse svijetle, ne idu mi uz ten. moja farbana boja je izmedju 9 i 10, a prirodna oko 7.

Edited by morgana
  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...