Jump to content
IGNORED

Frizure


MarlaSinger

Recommended Posts

1 hour ago, ivy said:

uu meni je super kada zena ume da nosi svoje sede pa i u 30tim....bas imam u okruzenju nekoliko zena od toga jednu bas maldu a suuper im stoje i super ih nose <3

 

Verujem da je jedno kada ti nekako ravnomerno ili u potpunosti posedi kosa a drugo kada neko ima malo sedih koje onda upadljivo strce u odnosu na ostalo - mogu da razumem da to nekog nervira. 

 

Meni su pocele da se javljaju ali jos uvek nema neke reakcije sa moje strane, osim sto me jako, jako, smiruje da ih ulovim i iscupam. Moj otac za antistres terapiju ima to da uzme makaze i sebe malo osisa, ocito sam povukla na njega. Kada sam uznemirena ili nervozna ili mi treba predah od posla, odem u kupatilo i ulovim dve sede. :lolol::unsure:

 

Ne razumem se u farbe i ostala pomagala, ali imam drugaricu koja nekako istrajava u farbanju sa prirodnim bojama, a ima bas crnu dugu kosu. Pravi sama neke mesavine kane i ne znam cega, jer koliko sam shvatila, nije najjednostavnije za tu njenu izrazito crnu boju. Mozda je to alternativa tim farbama koje vam uniste kosu? Mogu da je iscimam ako zelite.

  • +1 2
Link to comment
  • 4 weeks later...

gledam ove lepotice na N1. svakog dana nova i drukčija frizura. čas ravna, čas valovita, čas nešto treće. šteti li to kvalitetu kose? a i zdravlju.... feniranje, farbe.....?

Link to comment
gledam ove lepotice na N1. svakog dana nova i drukčija frizura. čas ravna, čas valovita, čas nešto treće. šteti li to kvalitetu kose? a i zdravlju.... feniranje, farbe.....?
Čini ti čika Đorđe nije to toliko često menjanje....

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

pa zavisi od kose,moja npr ne trpi toplotu mogu da je farbam i przim hidrogenom koliko hocu to podnese ali tri feniranja je nacisto ubije ... a sada imaju i neke moderne prese sa raznim dodacima za cik-cak,talase i ostalo koje ne greju puno pa i manje stete..

Link to comment
On 3.2.2021. at 12:08, gospa buba said:

ajebiga to su sve neke lepe zene i/ili fotograf ih voli :hihi:

Pogledah malo ig stranicu. Sve pršti od samopouzdanja i kosofeminizma a glavna pitanja su im "šta ako sam single a potencijalnom partneru se ne sviđa moj grombre" i "muž me ne podržava u mojoj tranziciji u grombre, šta da radim" :cry:

 

Ja sam otišla u svetlije zbog sedih, priznajem da nisam toliko emancipovana da mi se to sviđa u nepunih 40.

Edited by Valkyrie
Link to comment
Pogledah malo ig stranicu. Sve pršti od samopouzdanja i kosofeminizma a glavna pitanja su im "šta ako sam single a potencijalnom partneru se ne sviđa moj grombre" i "muž me ne podržava u mojoj tranziciji u grombre, šta da radim" cry.gif
 
Ja sam otišla u svetlije zbog sedih, priznajem da nisam toliko emancipovana da mi se to sviđa u nepunih 40.
ja sam sa cherdeset otishla u shareno, ali to ni jedna ciljna grupa nije primetila puna 4 dana [emoji38]ol: a shes boja bilo min. onda mi je frizerka preshla u rachunovodje i ja sam to neshto sama drljala reda radi, do nivoa da sam godinu i pol neuradila apsolutno nishta, pustila shta je tu je (a nije ni to ful strashno). farbe uredno nakupovala i naslozila. onda videla univeru u bloku neku snajku sa lokala, chupavu i obojenu u pola chelik pola svoje i bash mi se svidelo. sad gledam tutorijale, da li da angazujem pretkinju da li potomkinju ili da udarim sama na random, u chetvrtak dusho hihi.gif

ali sam definitivno u fazi da to zelim i da je to to. srodila sam se sa ishodima. due to covid, most probably blink.png

sent from bubamoto





Link to comment

@Valkyrie

 

ali taj tok ide iz suprotnog pravca tj. prvo si ti zadovoljna sobom i u ovom slucaju sedom kosom pa je tek onda i ceo ostatk sveta zadovoljan time..

 

 

ove zene koje ja znam toliko zrace drugim stvarima da se tu kosa ni ne primeti ili dodje kao zacin...a ta najmladja,nema ni 40god, ima ravnu,sedu kosu do dupeta i bas je jaka karakteristika a ona je nosi kao grom i to je vec 1 imidz :D

 

 

 

 

Link to comment
3 minutes ago, ivy said:

@Valkyrie

a ta najmladja,nema ni 40god, ima ravnu,sedu kosu do dupeta i bas je jaka karakteristika a ona je nosi kao grom i to je vec 1 imidz 

Pa dobro, nije isto da li si Storm

spacer.png

ili Frankenštajnova nevesta.

spacer.png

Ja sam još uvek u fazi ove druge, zato sam i digla ruke od crne kose. 

 

Link to comment

Meni se više svidja ova druga. Budite srećne, kod mene frizeri ne rade od pre nove godine pa do 12 aprila, pa ni na crno. Izgledam ko strašilo. Kosa niti je duga, niti kratka, već u onom najgorem stadiju izmedju. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...