Jump to content
IGNORED

Ex YU fudbal


mrdja

Recommended Posts

U Hajduka livo krilo, prvak Dalmacije u stolnom tenisu i mislim da je jedno vrime skakao u dalj.U pubertetu naglo izrastao i završio među žute.Imao nadimke Oliva i u juniorima Noga.Uvik nosi dres sa brojem 7 kao i legenda Slaviša.

Link to comment
Neznam možda grišim , ali istočna tribina nije imala ove ležeće reklame.Nije bilo mista za njih. Mala je udaljenost od igrališne crte do zidića.Reklame su bile nacrtane na zidić.Na toj strani su bile betonske kućice za rezerve.
je je istok je ima ležeće reklame pogledaj stare snimke utakmica cool.gif
Link to comment
btw. pozdrav svima.Slaviša žungul !!! Radi takvih igrača se išlo na utakmice.Radi takvih igrača se nosilo u školi dres sa brojem 7. Nikad više igrača kao Slaviša žungul
to je legenda od svih igrača Hajduka ća san ja gleda(mada je bilo puno pravih)...još se sićan kad je Zlatku zalipija peščurinu nasrid utakmice :lol:
Link to comment
ziv sam, ziv sam ... malo u guzvi na poslu.
aj lipo pomalo,nemoj se puno umorit,a kad uvatiš vrimena stavi još oni slija iz 70...na forum B92 u arhivi vidija san da si stavija naki album iz 70 sa po 11 igrača ,koji je to njega se nesićan
Link to comment
radnickik2malaxp2.jpg
Stvarno si kralj...ljubomoran san nate radi svih ovih albuma ća imaš angry.gif ko mi kriv kad ih nisan zna čuvat...al sad ja lipo skinen sve ća si stavija pa ima i ja ..e nego kako ;) ...pozdrav prijatelju
Link to comment
Stvarno si kralj...ljubomoran san nate radi svih ovih albuma ća imaš angry.gif ko mi kriv kad ih nisan zna čuvat...al sad ja lipo skinen sve ća si stavija pa ima i ja ..e nego kako ;) ...pozdrav prijatelju
Nista ne brini, sve cemo postaviti.
Link to comment
  • Redoran changed the title to Ex YU fudbal

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...