Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

4 hours ago, djordje geprat said:

pade mi sad napamet. kakva bi bila reakcija ovde i svuda kada bi VD pantelija i mitrović rekli da ono jeste bio gol, da nije fer da se ne prizna i damole da se to uvaži. bilo je primera utom stilu,davala eneka priznanja za fer plej. jebeš 1 bod, skočio bi ugled FSS, srbije i Njega koji bi to mogao da naloži.

 

 

U Srbiji ne znam kakve bi tačno bile reakcije a napolju bismo dobili potapš po ramenu i jedan afirmativan tekst u Gardijanu, a onda bismo u prvoj sledećoj "biti ili ne biti" utakmici uredno fasovali još jednu švajcarsku masažu. Osim toga, ne postoji mogućnost da se gol naknadno uvaži. Jedino su mogli na licu mesta da cimaju sudije da priznaju gol ali je veliko pitanje da li bi ovi to uradili. Jedino što je sigurno je da bismo imali razdor unutar sopstvenog tima zarad fer pleja koji nam niko i nigde neće vratiti.

 

4 hours ago, Ted said:

 

Robi Fauler, koliko se sećam....ubeđivao sudiju da nije penal nad njim napravljen, iako ga je sudija svirao, ili tako nešto....davno bilo

 

(74) Arsenal vs Liverpool (1997) - Fowler's Honesty.mpg - YouTube

 

Gledao sam tu utakmicu i ovo je bilo žešće foliranje. Pogledaj snimak, uredno je sklonio loptu od Simena i ovaj je zakasnio sa startom. Kontakta je bilo i to isključivo sa igračem, lopta je Simenu ostala potpuno van domašaja. Onda Fauler ustaje i gestikulira da nije penal. Pa majstore ako nije penal onda ostaje jedino mogućnost da si dajvovao najstrašnije i da to upravo priznaješ. Onakav pad je ili faul od golmana (dakle penal) ili je dajv, nema trećeg. Doduše tada dajvovanje nije bilo kažnjivo pa je mogao komotno i da prizna sudiji da se prosuo po travi bez veze.

 

Di Kanio je ispao mnogo veći džek. Sad, što je lik u slobodno vreme fašista, to je drugi par cipela.

  • Hvala 1
Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

42 minutes ago, Redoran said:

 

U Srbiji ne znam kakve bi tačno bile reakcije a napolju bismo dobili potapš po ramenu i jedan afirmativan tekst u Gardijanu, a onda bismo u prvoj sledećoj "biti ili ne biti" utakmici uredno fasovali još jednu švajcarsku masažu. Osim toga, ne postoji mogućnost da se gol naknadno uvaži. Jedino su mogli na licu mesta da cimaju sudije da priznaju gol ali je veliko pitanje da li bi ovi to uradili. Jedino što je sigurno je da bismo imali razdor unutar sopstvenog tima zarad fer pleja koji nam niko i nigde neće vratiti.

 

Kao Sovjeti kad su na SP 1962 u utakmici protiv Urugvaja otisli kod sudije da mu objasne da je gol koji je upravo priznao zapravo nepostojeci jer lopta nije usla u gol, a onda im se to vratilo ovako na SP 1970 protiv istog tog Urugvaja:

 

 

Edited by Meazza
Link to comment

ono od prekjuče je bio neki moj pokušaj sprdnje na račun ugleda koji uživaju On i krimi banda zvana FSS. naravno da to što je upisano posle 94' ostaje zacementirano.

što se ronalda tiče, on je oduvek, još od onih prenemaganja i iskanja penala, neko ko mi je do koske mrzak uprkos svoj veštini baratnja loptom. i preksinoć sam rekao partneru u gledanju utakmice da će uprkos lošoj igri na kraju da da odlučujući gol.

 

naši su igrali odlično, u odbrani ima rupa, ovaj što je spavao kod oba portugalska gola bi trebalo da greje klupu.

Link to comment
20 hours ago, harper said:

Gledao sam sinoc konferenciju za stampu, Piksi je dosta sazreo kao covek. Miran, samouveren, konkretan, zna sta hoce, ne palamudi, ne ispaljuje fraze gde im nije mesto, bas deluje kao autoritet. Mogu da zamislim kako takav deluje na ove momke koji ga pamte kao klinci ili su gledali samo na klipovima koliko je bio mocan kao fudbaler. Japan mu je dobro legao a i kao igrac je imao strasan pobednicki karakter, mogao bi dugo biti dobro resenje za klupu reprezentacije.

 

Već dugo razmišljam o tome da bi, da nije zatekao Bergkampa u Arsenalu, Wenger sa sobom iz Japana dovukao Piksija.

  • +1 1
Link to comment
14 hours ago, lazni said:

Piksi je baš promašio sa prvom postavom, imali smo igrača manje protiv ionako tehnički dominantne ekipe. Izmene pokrenule ekipu, naročito ludi Radonjić (on je inače igrač bez pasa a sinoć dve vrhunske asistencije)

Nije bitan broj zadnjih veznih, već način na koji igraju, postali smo opasniji po gol kada se Gudelju pridružio i Maksimović. Sad loženje do utorka valjda nema novog Gurbanova.


To je jer je igrao desno, da ga stavi na prirodnu poziciju samo bi zuvao na gol, u Zvezdi dosta puta nije hteo da doda kad je uzme levo. Ne mogu sad tacno da se setim da li protiv Sparte ili protiv Trnave je bukvalno pucao s leve strane iz mrtvog ugla.

 

Sad sam se setio kad je pobegao protiv CSKA, sam na svetu i sutne k'o jetrva direktno u Akinfejeva. 

 

On je neupotrebljiv protiv bunkeraskih ekipa, ovako kad stoji protivnik visoko i otvori se livada, zajeban je k'o kratko cebe. 



 

  • +1 1
Link to comment
Pozadi moze Spajic ili da bude 4 klasicno.



U sredini Krsticic recimo, uz Maksimovica, a ne Gudelja.
Naravno da priželjkujemo klasičnih 4 jer se umor kod Mitrovića i Pavlovića mora osetiti

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
14 hours ago, Redoran said:

 

 

 

Sve je ovo uredu, ali ima nešto što je samo jedan čovjek u moje znanje uradio nakon što je njegov tim zabio pobjedonosni gol kršeći fair-play, a to je uradio suprotno nalogu UEFA-e. :) 

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Milosh76 said:

Dakle, Rajkovic, Petkovic, Spajic, Pavlovic, Mladenovic - Krsticic, Maksimovic - SMS, Tadic, Kostic - Mitrovic
 

A da pocnu skupa Mitro i Jovic. 

Link to comment
1 minute ago, dragance said:

Odgledah hajlajtse Irske i Luksemburga... svašta nam se piše. Izgledaju brzi i veoma dobri. Nije to onaj staaari Luksemburg, izgleda.

Jel imaju 2-3 brazilca i 2-3 balknca?

 

Jedno vreme su furali tako neka kombinacije, pola tima uvoz™...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...