Jump to content

Reprezentacija Srbije

teacher

Recommended Posts

Cane Vukic Prebranac
1 hour ago, Plajvi said:

Da zasadis kajsiju vise ce smetati od Maksimovica. Mi smo na sred SP 2018 (a i na EP 2000) istumbali™ (no pun intended) zadnju liniju, kapiram da je uzeo dobre minute apsolutno svako ko je i pozvan, osim Rodica i Bunjevcevica.

Ne znam za vas, ali ja cak ni ne navijam za ovo, osecam se ravno i potpuno neutralno kad pobede, pohvalim dobar potez kad vidim, ali mi je apsolutno svejedno kad gube, kao da gledam Sao Tome i Prinsipe.

Све што се ради од репрезентације у задњих десет година а поготово од 2017. наовамо је довело до тога да су људи данас или незаинтересовани за државни тим и индиферентни према игри и резултату или да им то само служи да искале бијес на "набјеђеним преплаћеним сплаварима".

Нажалост, фудбалску репрезентацију Србије данас мало ко доживљава као своју.

• Replies 32,1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• MiddleClass

1446

• Cash

907

• levi

880

• porucnik vasic

860

Top Posters In This Topic

Popular Posts

A ko ga jebe, kad je vec takav majstor sto nije dao het trik i izbacio nas. Ako se protiv nas nije video, sta ce tek protiv engleza i hrvata. Bolje i da ne ide da se ne bruka. 

ja sam mlađeg brata jurio po stanu i plašio ovom sličicom. posle mu zalepio na plafon iznad kreveta (imali smo krevete na sprat).    

Posted Images

Filozof manijak

Pa kad je reprezentacija privatizovana od strane Kokija & menadžerske bande.

Mene je sve oko fudbalske reprezentacija prestalo da interesuje nakon što je sklonjen rahmetli Radomir. 

• +1 1
Dimitrije

Pa i rahmetli je doveden uz pomoc korumpiranog Karadzicevog FSS koja je prilicno neceremonijalno oterala Djukica.  To sto je Antic imao daleko bolje rezultate od Djukica ne gura pod tepih nacin na koji je Djukic smenjen niti kasnije nacin na koji je sam Antic smenjen.  Sve se to ponovilo kasnije, sa Kokezom na celu FSS i Muslinom u ulozi Antica.  FSS je neefikasna, korumpirana i kriminalizovana organizacija, koja je nsledila nista bolji FSJ, s tim sto je u doba SFRJ ulogu mafije i zavoda za korupciju vrsio SKJ.  U nasem fudbalu, ljudi koji njime rukovode (uz casne izuzetke) uvek su bili u sivoj zoni i svoje neznanje i nesposobnost su uvek nadomestavali i prikrivali svojom politickom i finansijskom moci.

• +1 1
2 hours ago, Filozof manijak said:

Mene je sve oko fudbalske reprezentacija prestalo da interesuje nakon što je sklonjen rahmetli Radomir. 

To je svakako najveći pokazatelj šta su glavni interesi u FSS jer je to prvi put od kada znam za sebe da je repka imala i atmosferu i igru i disciplinu i da je igrao menje više svako ko je trebao u tom momentu i naravno, došao je uspeh koji je uz malo sreće mogao da bude mnogo veći, čitaj, da smo imali malo više sreće i iskoristili barem neku od šansi VS Australija. I onda to razjebeš da bi doveo 1 Petka i to sve pod izgovor, a dobro ga pamtim da "Antić ne može da odvede repku na EP", a ovaj pukao tipa 2 od prve tri tekme.

Ali ništa bolje nije bilo ni kada 1 RaNbo Petković nije mogao do repke. To me isto nerviralo žestoko. :)

Edited by Mil@n
9 hours ago, Plajvi said:

drkacemo loptu non-stop

to je suštinski ono što se desilo protiv Turske, ne znam dal je umor ili mrtvi deo sezone bio u pitanju ali u Oslu očekujem da vidim 30 minuta prvog poluvremena protiv Rusije i 60 minuta drkanja. Pašće jedan gol Tadić-Mitrović i onda par prodora Halala. Ako se ode na produžetke jebeno je jer crveni će kad-tad izleteti sudiji iz džepa

Ne idemo na rezultat, za sad idemo na posed i broj tacnih dodavanja. Ocekujem 60% poseda i 500+ dodavanja u Oslu. Osetice se inferiorno totalno a jos na domacem terenu. Tumba je tu modernu igru od noge do noge patentirao jos devedesetih. Vizionar, ali eto nema ko da shvati. 

• 2 weeks later...
Boza_zvani_Pub
On 9.9.2020. at 12:08, Apollo Creed said:

Dobijamo Norvešku, gubimo od Škotske :sad:

Meni mirise da ce biti Izrael u finalu

Pa biće opet tri štopera,a Darko Lazović(najbolji protiv Rusije) i Kostić po stranama.Milivojević i Maksa ispred štopera.

Edited by Milošica

Ne znam kako za ristica ima mesta, ne znam ni ko je to, a recimo na spisku nema jojica...mogao je da ga pozove da mu malo ozivi karijeru...pavlovic, milenkovic, vlahovic, mitrovic...odbrana i napad...sve partizanova deca...i zivkovica je trebalo da pozove...eno ga gol, pa onda asistencija