Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

37 minutes ago, Filozof manijak said:

Ne znam da li uviđaš besmisao svojih tvrdnji, pošto Muslin nije bio selektor na SP, i nikako ne možeš proveriti njihovu verovatnoću.

ŠBB KBB priča.

Možda sa Muslinom na čelu ne bi ni Kostariku pobedili. Pobij ovu moju tvrdnju.

Uvidjam, ali moraš biti dosledan u svojim stavovima i probati razumeti zašto sam ja to napisao

 

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

@Draganče 79

Kapiram šta si napisao, ali ti je onako napisana izjava bila kategorička, a ne kondicionalna. Na to sam reagovao,

Moje mišljenje da je sve to sa Muslinom i otkazom pred SP teška svinjarija Saveza, ali da li bi bolje prošli na takmičenju sa njim kao selektorom, nikada nećemo znati.

Evo proste analogije: Radomir i Antić i naša reprezentacija na SP u JAR. Najbolji sastav, kvalitetan selektor i kiks protiv Australije koji nas je koštao prolaska dalje. 

Dakle, ništa nije sigurica

Edited by Filozof manijak
Link to comment

Koliko sam shvatio, u plejofu se igra jedna utakmica, nema revanša, dakle, sa Norvežanima igramo samo jedan meč i to u gostima ...

 

To je čak i bolje jer igramo brze i jednostavne kontre, radimo sjajnu tranziciju preko Tadića i krila ...

Edited by stoka
Link to comment
 :fantom:
Bio u Laciju e evo trune vredan 10(0)M u istom, nije receno... Mnogo je tu lazne sujete i vanrednih situacija umesano u fudbalu, pogotovo oko SP-ava to je masinerija u kojoj ne nedostaju (a)politicko-proleterske ispodkulisne mahinacije pored redovnih menadzerskih kombinacija. Kroati, iako nisu imuni na ovo drugo, imaju manje ambicije pa bolje prolaze.

Sva sreca pa u Kataru to nece biti slucaj pa se ne mora ni plasirat'...

:fantom:

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

I dalje ne znamo prvih jedanaest. Ne znamo tko ce igrati u obrani. Vjerovatno je da ce biti cetvorica. Tako je i bolje zbog tankog kadra na stoperskim pozicijama.

Kolarov treba igrati beka. Milenkovic ne treba igrati beka. Poziciju desnog beka treba pokriti veznim igracima, Gudeljom ili Maksimovicem.

Link to comment
2 minutes ago, reginald said:

I dalje ne znamo prvih jedanaest. Ne znamo tko ce igrati u obrani. Vjerovatno je da ce biti cetvorica. Tako je i bolje zbog tankog kadra na stoperskim pozicijama.

Kolarov treba igrati beka. Milenkovic ne treba igrati beka. Poziciju desnog beka treba pokriti veznim igracima, Gudeljom ili Maksimovicem.

 



1:45

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...