Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

9 minutes ago, harper said:

Rekao bi covek po rezultatu da smo komotno prosli, ko je gledao stekao je sasvim drugaciji utisak.

 

Nisam dobro video ko je budala koja je pokusala u kontaktu da spusti loptu grudima umesto da je izbaci glavom, pa smo posle toga primili gol ali i bez gledanja sam sto posto siguran da je u pitanju Kolarov. Najgori moguci karakter u fudbalu, kad vodimo iskljuci se jer je zakljucio da je utakmica gotova, kad gubimo iskljuci se jer je malodusan, kako god okrenes uredno bojkotuje tim i to radi vec deset godina i 87 puta.

 

Posto me Dimitrije prozvao da ne hvalim nego samo kritikujem, da pohvalim Mitra za kurcevitu utakmicu i dva gola koje je postigao. Ipak, najvise me je impresionirao onim pokusajem (uspesnim) da u 87. minutu stigne sumanuti pas Milivojevica od kojeg bi odustao bilo koji drugi nas igrac. Takodje treba primetiti da je Radonjic veceras izgledao kao da je Eden Azar licno, mislim da ga nikad nisam video da je odigrao boljih 45 minuta. Koliko je ta izmena bila korisna za ekipu toliko je fulalo uvodjenje Gacinovica koji je zasrao sve cega se dotakao.

 

SMS je majstor fudbala ali istovremeno neopevana neodgovorna lenstina. Glupave stikle ispred naseg sesnaesterca, izgubljene lopte, opsti stav na terenu uzasan, ali zato dve asistencije koje samo dobar, dobar igrac moze da pusti. Ljajic nije uradio nista, Katai je zavrsio s ozbiljnim fudbalom, sreca je da na njihovim pozicijama imamo dosta opcija. Ovaj stoperski par je daleko slabiji od para Milenkovic - Nastasic, ocekujem da se vrlo brzo ta rotacija napravi.

 

Tumbakovic je prosecan trener ali je, za razliku od Krstajica, trener. Od njega ocekujem da bar ovakve ekipe kao sto je Luksemburg resava bez problema.

Slazem se sa gorenapisanim, a narocito sa poslednjim pasusom.  Tumbakovic ce verovatno da napravi tim koji ce moci da delje Luksemburg, i nesto jace ekipe kao sto je Norveska.  Ocekujem da u cetiri preostale utakmice napravi i uigra tim koji ce u barazu da se kvalifikuje za zavrsni turnir na EP.

 

U vezi Kolarova; neverovatno je da igrac koji u reprezentaciji izgleda kao zalutao u klubovima igra dobro.  I to u vrlo dobrim klubovima.  Tamo zna da mora da igra dobro a u reprezentaciji oseca da to ne mora. 

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Just now, Cash said:

Auu harpere. Nije Norveska sila ali za Luksemburg je PSG. 

 

Bolji su ali ne previse, Luksemburg odavno nije tim kakav je nekada bio a Norvezani su u krizi vec nekoliko godina. Problem nije ni u jednima ni u drugima vec u nama, mi ni veceras nismo lako pobedili iako rezultat govori drugacije. Tumbakovic je dobio reprezentaciju u najgore vreme po sebe, debitovao je protiv sampiona Evrope i prvog favorita u nasoj grupi, nadam se da ce malo zategnuti ovu ekipu.

Link to comment

Ne postoji nijedan razlog zbog kog Radonjic nije igrao protiv Portugala pre Lazovica. To je bila jedinstvena prilika da snage odmere Ronaldo i Ronaldo za siromasne, ali i mimo toga Radonja je brzi i bolji igrac.

Link to comment
1 minute ago, portport said:

 

Ja se divim tvojim jako  "stručnim" analizama i iskreno mislim da bi sa tobom kao selektorom Srbija procvetala,  ali ukupna statistika sa meča (ne samo dve Sergejeve asistencije koje su rešile utakmicu) govori da je SMS bio najbolji igrač Srbije. Na sofascore ocenjen je sa 8, 1 i uz Mitrovića je najbolje ocenjeni igrač na utakmici.

 

S obzirom na broj postova ne divis se dovoljno dugo. Ima vremena, nadivices se za tri zivota. Do tada mi se skini s kurca, malo mi je dosadilo da svaka budala startuje na forumu tako sto ce meni da se nakaci. U medjuvremenu nauci da citas, SMS-ove fudbalske kvalitete niko ne dovodi u pitanje.

 

Sta kaze sofascore, koliko je lopti SMS izgubio u opasnoj zoni poigravajuci se s loptom i pokusavajuci neke kerefeke?

Link to comment
2 minutes ago, pasha said:

Kolarov je u Romi isto rupa u odbrani.

On se trpi zbog sjajnih napadackih mogucnosti za beka.

 

Цела Рома је годинама уназад дефанзивна црна рупа, Коки је последњих сезона други дефанзивац екипе квалитетом, иза Маноласа. Што не говори много, наравно, али да су други штопер и десни бек уредно и стандардно још гори то је јасно као дан.

Ја на њега немам апсолутно никаквих замерки за ових пар сезона. Сјебао је ствар н пута, али ко по није код нас. Офанзивно је још увек чиста класа.

Link to comment

tumba nista nece zategnuti, ali ce "opustiti" tim 

za ocekivati je da igraci igraju malo slobodnije, te da ce u vecoj mjeri igrati u skladu sa svojim individualnim kvalitetima.

sad, kakav je kvalitet nasih igraca, druga je tema...

Link to comment
4 minutes ago, pasha said:

Kolarov je u Romi isto rupa u odbrani.

On se trpi zbog sjajnih napadackih mogucnosti za beka.

 

Kolarov je kod nas rupa u mentalitetu ekipe, pri tom je i kapiten. Takav je godinama u reprezentaciji. On je ubedljivo najbolji srpski levi bek i pored toga sto je zbog sporosti pre svega kukavan defanzivac ali je jednostavno tezak kancer za ekipu.

Link to comment
10 minutes ago, portport said:

 

Ja se divim tvojim jako  "stručnim" analizama i iskreno mislim da bi sa tobom kao selektorom Srbija procvetala,  ali ukupna statistika sa meča (ne samo dve Sergejeve asistencije koje su rešile utakmicu) govori da je SMS bio najbolji igrač Srbije. Na sofascore ocenjen je sa 8, 1 i uz Mitrovića je najbolje ocenjeni igrač na utakmici.

Gde si kezmane :laugh::Hail::Hail:

Link to comment
1 minute ago, harper said:

 

Kolarov je kod nas rupa u mentalitetu ekipe, pri tom je i kapiten. Takav je godinama u reprezentaciji. On je ubedljivo najbolji srpski levi bek i pored toga sto je zbog sporosti pre svega kukavan defanzivac ali je jednostavno tezak kancer za ekipu.

 

Коларов на једној нози и са 2 и по промила је још увек бог фудбала за Родиће, Брежанчиће, Богосавце и екипу. Да има лежернији и непрофесионалнији приступ у репрезентацији има, али алтернатива су му само и искључиво кршеви од играча. Какав кратер је остао на десној страни после Банета такав ће и на левој после Кокија.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...