Jump to content
IGNORED

Fotografija - Razno


jms_uk

Recommended Posts

Imam jedan nerazvijen film od kamere koja je snimala bez zvuka. To je ono što se zvalo super 8 film i slično. Ta kutija nije dirana više od 20 godina, pojma nemam da li se na njoj nešto nalazi ili je prazni, da li se uopšte više može razviti... Uglavnom, ima li gde foto radnja u Beogradu gde je moguće odneti je i videti šta i kako? Nije to sad nešto previše bitno, ali bi bilo lepo da imam nešto što je snimljeno pre 20+ godina (naravno, ako na njoj neki snimak uopšte postoji).Na kutiji, četvrtastoj, piše Agfa Moviechrome 40.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
cime cistite objektive?dajem casnu pionirsku rec da vise nikada necu fotografisati hranu dok se sprema (koji sam ja :isuse: )
Moze i vlaznim maramicama za ciscenje naocara. Ima u DM-u 52 kom za nesto manje od 200 rsd.
Link to comment
  • 3 weeks later...

bas dosao da okacim link. jebem ti sunce, 800.000 fotki :isuse:mislim da cu da odvojim ceo jedan dan za natenane listanje, od jutra do duboko u noc. evo linka ali sada ne radi i pitanje je kada ce, server im je eksplodirao od interesovanja.jebote. mugshot Lakija Lucana koji niko nikada do sada nije video osim arhivara u panduraciji. jebote.article-2134408-12BD17D0000005DC-591_964x630.jpg

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
  • 2 weeks later...
Imam jedan nerazvijen film od kamere koja je snimala bez zvuka. To je ono što se zvalo super 8 film i slično.
Ako nekoga bude zanimalo, Agfa foto razvija ovakve filmove, ali je cena takva da od šoka nisam uspela da zapamtim. Nešto tipa, 600 dinara po minutu :isuse:.
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...