Jump to content
IGNORED

Men's fashion


Leia

Recommended Posts

@Sara

Sakoi/blejzeri od prirodnih materijala su postali nesnosno skupi. Ove sezone u Massimo D i 150 - 200 evra.

Treba pretražiti sve moguće radnje (Jack & Jones, Sportiva, Selected, Sir O, Reserved,....). Takođe, Club of Gents za one koji imaju para, a treba pretražiti Peek & Cloppenburg radnje (idiotskog li imena!), posebno onaj deo sa garderobom sa sniženim cenama - retko, ali sam nailazio i na vuneni Boss, ili Piere Cardain sako po ceni od 12-14 hiljada (imaš radnju u Beo Shopping centru). 

Koliko znam, najpovoljniji laneni sako sada je u H&M, mislim 7.900, ili 8.900 (onlajn, ne znam da li je sve na raspolaganju i u prodavnicama), pri čemu su njihovi krojevi normalniji od Zarinih koji umeju da izgledaju nakaradno.

Ovde imaš jedan klasičan navy blejzer i jedan sako, pamučni Sisley koji je nešto snižen i Beneton u kombinaciji pamuk/lan: https://www.unitedfashion.rs/muskarci-odeca-sakoi/

 

 

Edit. Za ove ozbiljnije, u potrazi za vunenim odelom, ili sakoom i Zekstra.

 

Edited by Ras
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
45 minutes ago, Sara said:

Hocu naravno, al moram prvo da ih lociram I strazarno ga sprovedem, taj nece probati vise od dve stvari I to na 1mestu

 

Znaci bice ljudina, trenerka stil dozivotno

Link to comment

Guglam sad neki HM laneni, premium selection, 9k a postava poliester

Ovi Massimo su super al skupi za nekog ko ce najverovatnije max jednom da ga obuce 

Edited by Sara
Link to comment
Sad kad je [mention=475]aram[/mention] pomenuo sako i farmerke, hocu da kupim neki lep sako sinu al nemam pojma gde da gledam, a ni sta se nosi. Moze neka preporuka. Meni se dopalo nesto ovako al gde naci...?
 
Fon.jpg
 
 
Second hand.
  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...