Jump to content
IGNORED

Stand Up


Joshua

Recommended Posts

On 9. 5. 2023. at 21:25, goofs said:

Gledao sam Jima Jefferiesa uživo prošli vikend, lik je jbno fenomenalan. Krajnje sam subjektivan, on mi je verovatno i najomiljeniji standupper, mnogo volim kada komičar priča priču umesto što samo baca forice i viceve, a Jim je u tome baš maher.

 

Znam svaki od njegovih specijala maltene napamet, no ovaj nastup mi je ostavio bolji utisak od svih, valjda jer je nekako prisnija i intimnija atmosfera, nije sve pod konac izrežirano i mislim da je slobodniji na jeziku. Malo je i improvizovao nešto sa publikom, to je toliko dobro delovalo da sam skoro pa imao utisak da je namešteno. Lik se otvoreno smejao na sceni jer za 10 dana ima nastup u Izraelu, a deo nastupa su mu i neke glupe forice na račun Hitlera.

 

Predgrupatm mu je bio neki momak, valjda Australohrvat, bio je odličan, i neki debeli lik sa kojim Jim ima podcast (Forrest Shaw?), on je bio onako, nismo se kidali od smeha, ali i ti warmupovi dosta kratko traju, pa ne stigne da te smori.

 

 

Iskreno zavidim, Jim je baš jedan opak car :D

 

 

1 hour ago, napadaj said:

Bil Bur u Mađarskoj u septembru.

 

 

Opa, hvala kolega na heads up, iako mu je Red Rocks bio slabiji i dalje bih voleo uživo da ga vidim.
.9. deluje izvodljivo ali nešto mi se čini na ovom jednom sajtu da nema više karata?!?

  • +1 1
Link to comment

Izmedju Budimpešte i Atine ima 3 dana, mogao bi ga neko dovesti kod nas. Pusti snovi.

 

Novi John Mulaney special je sasvim solidan. Generalno čovek je standarno dobar.

  • +1 1
Link to comment
16 minutes ago, oyashirazu said:

mulaney na netflixu? 

Baby J, valjda je na netflixu.

Gledao sam preko Stremio, nisam obratio pažnju na taj detalj.

  • Hvala 1
Link to comment
  • 3 weeks later...

Tek sad sam videla da Daniel Sloss ima novi specijal, Socio, izašao krajem prošle godine! Od prethodnih sam gledala samo Dark i Jigsaw (na Netfliksu) i ti su mi bili odlični.

 


edit: ovaj je, koliko vidim, izašao samo preko njegovog sajta, dakle mora bunarenje po torentima, vrv

Edited by Patty Lee
  • +1 1
Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...