Jump to content
IGNORED

Stand Up


Joshua

Recommended Posts

Prvi deo jeste smesan, ali nekako je to laka meta - ne u woke cancel smislu, nego zena sa kurcem ahahahaha ... ali sam se smejao, jbg

a deo sa tim da je manjina jer je u 1% je top 

Link to comment

poslednji normov specijal (nothing special) posthumno objavljen na netflixu, snimio ga u svojoj sobi za vreme pandemije.

Edited by Calavera
  • Hvala 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

opa!

je l' to prvi veliki stand up komičar kod nas?

mada, meni je poznatiji kao domaćin odličnog tv šoua "8 out of 10 cats (does coundown)"

  • +1 1
Link to comment

Bio je Moran i bio je odličan, ali to beše pre dosta godina (2014. možda), u okviru nekog kao Stand-up festivala u Domu omladine (prvo.izdanje)

 

 

Link to comment
  • 5 weeks later...
On 14.6.2022. at 20:35, jms_uk said:

2abb3e93e2aa1d2b4296d9ac6d19fae3.jpg

Pocinje za 20-ak minuta.


Sent from my iTelephone using Tapatalk

Kako je bilo?

 

 

 

In other news, uključio netflix i tamo, Bill Burr live at Red Rock, play, idemooooo

Link to comment
37 minutes ago, Vapad said:

In other news, uključio netflix i tamo, Bill Burr live at Red Rock, play, idemooooo

Je li do mene ili je ozvucenje ocajno?

 

Mozda sto je na otvorenom, ali opet mi se cini ispod svakog standarda.

  • +1 1
Link to comment
On 9.6.2022. at 12:46, Joe D said:

bio je neko pre par godina, ne mogu da se setim. eddie izzard mozda?

 

Bio je Eddie Izzard u Domu Omladine, predgrupatm mu je bio Srdjan Dincic. Pamtim kao odlican nastup, dosta sam se smejao obojici. Samo mislim da je to bilo malo vise od pre par godina, mozda pre nekih 7-8.

 

Jimmy Carra nikada nisam gotivio, ne lezi mi njegov tip nastupa, to bacanje fora i viceva. Vise volim kada komicari pricaju pricu. Dobar je lik, samo imam druge preference.

Link to comment
3 hours ago, Vapad said:

Kako je bilo?

 

Ne bas sjajno, mada videh posle po netu da je u drugim gradovima na ovoj UK turneji bilo mnogo losije.

 

 

Pije tokom performansa, sto se ocigledno odrazava na kvalitet u drugoj polovini (u nekim mestima je zaboravljao tekst, ostavljao nedovrsene recenice, jednostavno bi otisao sa stejdza pre kraja).

Dosta toga se vrti oko cinjenice da je napunio 50 godina, da se razveo (posle dugog braka) - mnogi su se online pitali da li mu treba pomoc, i da li je turneja najbolja stvar za njega (sada).

Mislim da je nas ovde izvadilo sto je pravio sale na racun Londona (koje ne bi radile u drugim mestim), ali je opet bilo dosta cringe momenata.

 

Ja sam nabavio kartu za £4.50, ali mislim da bih bio jako nezadovoljan da sam platio punu cenu (oko £40-50).

 

  • Tužno 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...