Jump to content
IGNORED

Kitchen Appliances


Allegra

Recommended Posts

Ako se nisi odlucila, kupi onaj dry cooker. Imaju ga moji roditelji, i vrlo je bio koristan po recima moje mame. Ona vazdan dugi sprema neku hranu i kaze da joj je to dosta pomoglo.Nego, na nekom od teleshopova ide reklama o onoj magicnoj rerni. Gost je onaj bucmasti Crnac sto je nekada bio kecer ili sta vec. Izgleda kao friteza, stavlja se zamrznuta il sveza hrana, bez dodataka ulja ili vode. Kao da je kombinacija klasicne rerne i mikrotalasne pecnice. Meni deluje kako totalna prevara.

Edited by Glorfindel
Link to comment

Jbt, često naletim na tu reklamu i balim kad vidim deeeeebele steakove sa nekakvim šarenim povrćkama. Takođe bio ubeđen da valjaju nešto iz bloka 70. Koliko sam provalio to je neka kombinacija infrareda i vrelog kovitlajućeg vazduha?

Edited by dig_chohano
Link to comment
u Beogradu na žalost nigde. Ja ga godinama tražim, da ovaj moj od pre 30 godina ode u zasluženu penziju, ali mrka kapa.
I ja ga trazim vec 2 godine.
mislim, baš me briga za ikeu, ali i mene zanima famozni tučani tiganj. skoro je keva bacila pare na neki lažni.
Mislio sam da sam jedini. Ovaj što poseduje gospođa mama nema teflona, ili bar ja mislim da ga nije bilo u toj primeni pre četvrt (i više, ne seća se ni ona kad ga je kupila) veka.
Link to comment
Gost je onaj bucmasti Crnac sto je nekada bio kecer ili sta vec.
Only a fool don't know who Mr. T is.And I pity the fool.:D
Izgleda kao friteza, stavlja se zamrznuta il sveza hrana, bez dodataka ulja ili vode. Kao da je kombinacija klasicne rerne i mikrotalasne pecnice. Meni deluje kako totalna prevara.
Nije prevara, i nije mikrotalasna. Izuzetna sprava.
a čemu to služi ?da pojasnim pitanje - ima li to svrhe uzimati kao delimičnu zamenu za mikrovalnotalasnu ? Edited by Alphons
Link to comment

Onako kako je prikazano, deluje kao svemirski brod. Leti topao vazduh i ocas posla ti odmrzne i napravi pravi, polukrvavi (ili polupeceni jebem li ga) biftek, a pored njega krompri i kukuruz ko kod Wendy's. Jos se sam pere! Verujem renne-u da radi, ali nacin na koji je predstavljen je scarry.Edit: lapsus mozgus, napisao tost umesto biftek

Edited by Glorfindel
Link to comment

vredi li kupovati sporete sa tim fensi opcijama u rerni, ventilatori, infra raznobojna zracenja, grejanje sa raznih strana sa raznim oblicima grejaca, samociscenje (wtf?), gril, "oblikovane po uzoru na stare peci na drva" i tako to? kakva se jela pripremaju time i sta cemo raditi kada se zlostavljane masine pobune?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...