Jump to content
IGNORED

torrenti


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

1 glupo pitanje. Imam laptop na kome je započet 1 torrent download. Da li je moguće nekako prebaciti sve na desktop i bez problema nastaviti download? Kako se radi o pozamašnoj količini podataka a odrađeno je preko 40%, voleo bih da ga ovako nastavim umesto da krećem od nule. Klijenti na laptopu i desktopu su isti, struktura diskova je identična, podešavanja su ista, folderi su isti, download folder bih samo iskopirao. Dakle - da li je moguće nastaviti download sa jedne mašine na drugoj na ovakav način, ako je ako™ to akad™ pokušavao? Dpdaću o kom se klijentu radi - program je (Torrent x 10^(-6))?

Edited by Filipenko
Link to comment

Da, ja sam to radio. Nema neke prevelike nauke, jednostavno prebaciš i torrent fajl i onaj fajl koji se downloaduje, i naravno paziš da je struktura foldera (valjda si na to mislio kad si rekao struktura diska) identična na obe mašine. Trebalo bi da ga pokupi bez problema. Doduše, ja sam to radio samo sa utorrentom.

Link to comment

zatvorilo demonoid. dusmani.

The CRIA threatened the company renting the servers to us, and because of this it is not possible to keep the site online. Sorry for the inconvenience and thanks for your understanding.
Link to comment

2 Filipenkoradi sigurno bez obzira na torrent klijent koji koristis (recimo, ako hoces da nastavis dl iz nekog drugog klijenta, a u utorrentu je podeseno da za nezavrsene fajlove dodaje extenziju .ut!, samo je obrises i mozes nastaviti dl). ono sto je vazno, kao sto rece marvin, je da su direktorijum i fajlovi u njemu identicnog naziva (ako nisu, preimenujes ih, pod uslovom da se radi o istim fajlovima, iste velicine etc.). prekopiras fajlove koje si skidao, odredis putanju u klijentu, ubacis torrent fajl u klijenta (cak i ako nije isti torrent, tj. ako se fajlovi ne zovu isto, samo ih preimenujes i radi, pod uslovom da su u pitanju isti fajlovi naravno). program ce odraditi check i nastaviti gde je stala prethodna sesija/download.

Link to comment

Jedan problemčić. Skinula sam jedan fajlić (4 mb) sa torenta. Međutim, nakon završenog skidanja, umesto da utorent nastavi da diže, on se jednostavno zaustavio, prebacio u završene i neaktivnu listu :blink: . Naravno, ništa nisam digla, ratio mi je 0 itd. Kako da ga nateram da bude human i vrati ono što je uzeo?Ovo mi se prvi put dogodilo, a skidala sam fajlove i od 2 giga.

Link to comment
  • אַף אֶחָד locked this topic
  • renne unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...