Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

satellite_a210.jpgšćeri za 18. rođendan (istina popola s kevom). sad mi ne da ni da zavirim :(Satellite A210-133 Turion64 X2 1.6GHz 1024MB 120GB DVD SuperMulti 15.4'' WXGA WinVHP, 1GB Ram, HDD : 120 GB, DVD Super Multi56K, LAN, WLAN 802.11b, WLAN 802.11g, Bluetooth,Firewire, D-sub out, S-video out, RJ-45, RJ-11,Čitač kartica : MS, MS Pro, MMC, SD, xD,Kamera Edited by MaryPoppins
Link to comment

nevidjene farmerke i super mi stoje :) nisam neki ljubitelj sopinga ali ovo je bilo priceless ... i sve u dva minuta.... rock & republic ROCKSSSS :D

Edited by andjelija
Link to comment
nevidjene farmerke i super mi stoje :) nisam neki ljubitelj sopinga ali ovo je bilo priceless ... i sve u dva minuta.... rock & republic ROCKSSSS :D
rock & republic u bgd-u? gde gde gde
Link to comment

ma jok....ja sam u americi. bas sam sad gledala da vidim da ih nadjem ali ih nema, te moje, na sajtu.... imaju pozadi dzepove i imaju kao rdja boje dugmad :)slicne su jako ovim

Edited by andjelija
Link to comment
ma jok....ja sam u americi. bas sam sad gledala da vidim da ih nadjem ali ih nema, te moje, na sajtu.... imaju pozadi dzepove i imaju kao rdja boje dugmad :)slicne su jako ovim
piii, znala sam da ima neki catch.Ukoliko neka dobra dusa zna gde je u beogradu moguce naci Rock and Republic i 7 for all mankind farmerke, nek ostavi info :)
Link to comment

Kupio sebi dva para cipela, ove za svaki danobraz029za4.jpga ove za vikendobraz030jr6.jpgI još kupio ćerkici nove skije Atomic Supercross SX8, žestoko izgledaju i cipele Tecnica, moraću da okačim sliku kad budu montirani vezovi.

Link to comment

Deluje mi kao da ce ove u nesto drugacijoj boji pasti u najskorije vremepTBL-1397371dt.jpg A i nesto se razmisljamoko kozne jakne, a u NSu par dobrih manofaktura (RetroUrban i Cotton)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...