Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Ja bih se vratio Rodama...Sta smo ove nedelje naucili:-BG dziberi, oni simpaticni, su otvorenog uma. Imaju gay prijatelje i potpuno ih podrzavaju, znaju i da se pobiju za njih ako se u okolini nadje dizel-srbenda. Will i Grace mogu da se uclane u Obraz od muke kad vide njih!-Vojvodjani su retardirani. Usporeni do prestanka rada srca - i mozga! U Vojvodini se moze umreti izgubljen u mocvari.... ali i to je napredak! Bar vidimo da selo nije samo u Sumadiji i na jugu. Malo sam se uzeleo vojvodjanske rurale u serijama. Nismo je videli jos od kad je Slavko Stimac smejserom razneo tablu Jakobsfeld...

Link to comment

vratice se rode - vrlo glupa serija. izdrzao sam otprilike 10 minuta. no, u usporedbi sa nasom malom klinikom, rode su spektakl. yep, bojim se da su rode najbolja stvar na b92 :ph34r:

Link to comment
... ali i to je napredak! Bar vidimo da selo nije samo u Sumadiji i na jugu. Malo sam se uzeleo vojvodjanske rurale u serijama. Nismo je videli jos od kad je Slavko Stimac smejserom razneo tablu Jakobsfeld...
I onda si pomislio- Ovo će biti moj nick!mp40met1so4.jpg Edited by Hartmann
Link to comment
Ja bih se vratio Rodama...Sta smo ove nedelje naucili:-BG dziberi, oni simpaticni, su otvorenog uma. Imaju gay prijatelje i potpuno ih podrzavaju, znaju i da se pobiju za njih ako se u okolini nadje dizel-srbenda. Will i Grace mogu da se uclane u Obraz od muke kad vide njih!
:lol: To je stvarno bio tzv. antologijski momenat, potpuno surreal. Sve u cilju brendiranja imidža Srbije u svetu... Kao ono kad je Milošević pokazivao Koraksove karikature ne znam kom evropskom zvaničniku, kao dokaz slobode štampe u nas. "Vidite šta rade, a ja ih ni ne streljam?"
Link to comment

Neubedljivi "kriminalci", uz svu dobru volju i razumevanje srpske teatralisticke skole glume.Ostatak: dijalozi i "fore" su ispunile iscekivanja i dostigle cetiri Srdjana Dragojevica na skali kultnosti. Na zalost ne i svih 5.Jos je rano za ostatak analize...

Link to comment

ajde jedna polupohvala.od sutra do petka, u nazalost stupidnom terminu posle vesti u 4, "walking with monsters - life before dinosaurus". tri epizode, narator kenet brana, na srecu titlovano, fenomenalni bbc o tome sta je bilo pre. reprize mislim da nema.

Edited by luba
Link to comment
:lol: šaponja je car. Pitao je poslanike koje melodije imaju na telefonu i neki su mu pustili:* Nataša Jovanović (očekivano) : ...srpski heroj, Voja šešelj... * Batić : ...pada Vlada...* Mrkonjić: ...радио Москва......
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...